Mobil ve Windows için tarayıcı önerisi

WarDaddyy

Kilopat
Yaklaşık 3 yıldır hem Windows'ta hem de telefonumda Brave kullanıyorum fakat uzun zamandır her iki platformda da ne tasarım anlamında ne de özellik olarak geliştirme ve iyileştirmeler yapılmıyor. Bundan daha önemlisi Brave kalkanları kapataam bile birçok site de hatalar, bozulmalar veya benzeri sıkıntılar yaşıyorum. Bu gibi durumlarda aynı siteye Edge tarayıcısından giriyorum hiçbir sorun olmuyor. Bundan dolayı her iki platformda da tarayıcı değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce hangi tarayıcıya geçmeliyim?

Yaklaşık 3 yıldır hem Windows'ta hem de telefonumda Brave kullanıyorum fakat uzun zamandır her iki platformda da ne tasarım anlamında ne de özellik olarak geliştirme ve iyileştirmeler yapılmıyor. Bundan daha önemlisi Brave kalkanları kapataam bile birçok site de hatalar, bozulmalar veya benzeri sıkıntılar yaşıyorum. Bu gibi durumlarda aynı siteye Edge tarayıcısından giriyorum hiçbir sorun olmuyor. Bundan dolayı her iki platformda da tarayıcı değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce hangi tarayıcıya geçmeliyim?

Mobil Brave veya Chrome.
Masaüstü Microsoft Edge.

Opera gx var tasarımı çok güzel ve sürekli güncelleme geliyor kendi reklam engelleyicisi ve vpn si var youtube reklam engelleyicisini algılamıyor bu yüzden reklamsız izleyebiliyorsun

Verdiğiniz öneriler için teşekkürler hepsine göz atacağım.

Telefonunuz Samsung ise kendi tarayıcısı çok güzel. Hatta reklam engelleme eklentisi kurabileceğiniz bir tarayıcı.

Telefonum Samsung fakat benim için telefon ve bilgisayar arası senkronizasyon çok önemli bundan dolayı kullanmıyorum onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı