Mobil için tarayıcı önerisi

• Konuyu başlatan Humbel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 525

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Normalde Brave kullanıyorum ancak Samsung ınternet'e de iyi diyorlar. Sizce hangisini kullanmak daha mantıklı? Telefonda olan tarayıcı mı yoksa Brave mi?
Reklam engelleme ve kaynak kullanımı/performans önceliğim.

Normalde Brave kullanıyorum ancak Samsung ınternet'e de iyi diyorlar. Sizce hangisini kullanmak daha mantıklı? Telefonda olan tarayıcı mı yoksa Brave mi?
Reklam engelleme ve kaynak kullanımı/performans önceliğim.
Ben Firefox folku olan Iceraven'ı kullanıyorum. İş görüyor.

Siz bu durumda Samsung internet mi önerirsiniz? Eğer Samsung internet önerirseniz adblocker için hangisini tercih etmeliyim?
Samsung internet için adblocker var kurabilirsiniz gayet iyi çalışıyor.

Ben gizliliğe çok takılmadığım için Brave kullanmıyorum ama gizlilik takıntınız varsa kesinlikle Brave kullanmalısınız.

Samsung internet eklentilerine girin adblocker var onu kurun.

Samsung internet için adblocker var kurabilirsiniz gayet iyi çalışıyor.

Ben gizliliğe çok takılmadığım için Brave kullanmıyorum ama gizlilik takıntınız varsa kesinlikle Brave kullanmalısınız.

Samsung internet eklentilerine girin adblocker var onu kurun.

Normalde Brave kullanıyordum ancak bazı kişiler Samsung internet önerince bir merak ettim. Adblocker olarak da dediğinizi kurmuşum sanırsam (logosunda el işareti olan). Herhangi bir ayar yapmaya gerek var mıdır tarayıcı için?

Normalde Brave kullanıyordum ancak bazı kişiler Samsung internet önerince bir merak ettim. Adblocker olarak da dediğinizi kurmuşum sanırsam (logosunda el işareti olan). Herhangi bir ayar yapmaya gerek var mıdır tarayıcı için?
Aynen el var doğrusunu kurmuşsunuz. Ben ayar yapmamıştım gerek duymamıştım siz ayarlara girip kurclayabilirsiniz tabi.

Hız açısından Kiwi Browser'ı oldukça iyi buluyorum. uBlock Origin eklentisi kurulunca ekstra güzel oluyor.

Ancak genellikle mobil cihazımdan yatarak film izliyorum ve internet tarayıcı üzerinden bu işlemi gerçekleştirirken karşılaştığım bir sorun var. Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmamış olan video oynatıcıları...

Samsung Browser, videoları optimize edilmiş bir video oynatıcı içerisinde açma özelliğine sahip. Bu, eşi benzeri olmayan bir özellik. Ayrıca AdGuard eklentisi de kurulabiliyor. uBlock Origin olmasa da, yine de oldukça iyi.

Samsung browser. Adblock olarak da şunu öneririm;

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240302_055013_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240302_055013_Samsung Internet.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı