Mobil uygulamadan döviz nasıl alınır?

FORDESIGN

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mobil uygulamadan döviz nasıl alınır ve nasıl satılır bu nasıl güvenli ve hangi banka ile yapabiliriz, nasıl yapıyorlar özel gelir vergisi vs var mı?
Not: Google'dan aratsana buraya niye yazıyorsun diyenler; burası bir forum sitesi tartışmak istiyorum.

Birkaç hafta öncesine kadar Finansbank mobil uygulamasından 1 gr altın aldım. Satış gün içinde çok çalkantılı ilerliyor, 455-490 arasında değişti bir günde. İlk aldığımda 471'den aldım, satışına baktığımda 430 gösteriyordu.

paypal kullanabilirsin de doviz alım satımı bu ülke içerisinde yapabilirsin kuyumcu gibi yerlerden yaparsın türk lirası verip dolar almak gibi

PayPal kullanabilirsin de doviz alım satımı bu ülke içerisinde yapabilirsin kuyumcu gibi yerlerden yaparsın Türk lirası verip dolar almak gibi.

PayPal faiz vergi vs alıyor mu?
Sence uğraşmaya değer mi peki? Ara ara atabilirim çünkü. Bireysel emekliliğe atmak yerine oraya atsam daha avantajlı o halde.

Ziraat te döviz hesabı mı aç diyicez sonra nasıl takip edip alım/satım yapacağız?

Ziraat te döviz hesabı mı aç diyicez sonra nasıl takip edip alım/satım yapacağız?

Altın/Döviz hesabı açtığında ana menüdeki vadesiz hesaplarım kısmına ayrıca hesabın geliyor. Detaylarına girince kullanımının ne kadar basit olduğunu göreceksin zaten. Ama tavsiye eder miyim? Bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı