Mobilde neden oyun yok?

İşletim sistemi
Android
Bir bakacağım çok ümitli değilim ama teşekkür ederim.
O listeye baktım Fractal Space ve Data Wing'i unutmuşum, Data Wing oynayın bence kesinlikle oynamadıysanız, sarıyor. Lonewolf da öneririm aynı şekilde o listeden iyi oyundur. Final Strike deneyebilirsiniz.

Mobil kitlesi genelde küçük çocuklardan oluşuyor ve onlar da daha çok Helix Jump tarzı basit bölümlerin birbiriyle bağlantısı olmayan oyunlar oynuyorlar. Büyük yapımcılar da mobil ile vakit kaybetmeyip PC ve konsola yoğunlaşıyor. Benim yorumum böyle en azından.

Hocam sevdiğininz oyun türlerine göre oynayın veya kendi sevdiğiniz oyun türünü bulun.

Sorun sevdiğim türde değil ki? Hiçbir türde kaliteli bir şey yok resmen.

Kendin vermişsin oyun isteğine karşı olan cevabını. Kütaphaneden oyun al kol falan bağlayıp oyna. İlgini çekerse Genshin Impact'e bak mobilden.

20GB kaynak + Redmi Note 10S. Genshin Impact'in zaten PvP sistemi berbat. Çok sarmıyor beni. Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin gibi olacak ama zaten Steam TL'den çekildikten sonra oyun alınır mı sizce?

Hocam şimdi şöyle mobil kitle artık otobüste 5 dk oynanacak oyunlar aradığı için düz mantık oyunlar arıyor bu yüzdende düz mantık oyunlar daha iyi oyunların kitlesini geçti ve böyle oldu.
Telefonun güzel olur, mobilde oyun yok. Telefonu oyun için aldıysan insanı delirtir. 2-3 kaliteli oyun vardır gerisi çöp. Bu neden böyle? Her gün Play Store'da gezinip gezinip duruyorum hala kaliteli bir şey bulamadım. Sektör daha çok reklamı dayatmalık, otobüste vakit geçirmelik boş oyunlara girmiş. Hiçbir şey yok mu cidden? GeForce NOW var ama kütüphanem boş. Cidden hiç mobilde adamakıllı oyun yok mu? Çünkü aşırı sıkılıyorum. Böyle giderse dopamin detoksu yapacağım sanırım 1yıldır yapsam mı diyorum zaten hiç adamakıllı oyun bulamamaya devam edersem telefona ara vereceğim muhtemelen.

Sorun sevdiğim türde değil ki? Hiçbir türde kaliteli bir şey yok resmen.

20GB kaynak + Redmi Note 10S. Genshin Impact'in zaten PvP sistemi berbat. Çok sarmıyor beni. Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin gibi olacak ama zaten Steam TL'den çekildikten sonra oyun alınır mı sizce?
Hocam ben kendi listemi yapacak olursam size, Data Wing, Lonewolf, Fractal Space, Final Strike, Arena Breakout, Shadow Fight Serisi. Diğerlerine pek sıcak bakmamıştınız ama Territorial.io, Mindustry, Kovulma!. Sarıyor hepsi

Mobil kitlesi genelde küçük çocuklardan oluşuyor ve onlar da daha çok Helix Jump tarzı basit bölümlerin birbiriyle bağlantısı olmayan oyunlar oynuyorlar. Büyük yapımcılar da mobil ile vakit kaybetmeyip PC ve konsola yoğunlaşıyor. Benim yorumum böyle en azından.
Üst tarafta dedikleriniz doğru ama son dediklerin yanlış. Çoğu firma mobile oyun çıkarmaya çalışıyor şu anda. Örnek: Rainbow Six Siege , Call Of Duty Warzone, Battlefield , Warframe , Pay Day vs. uzayıp gidiyor. Bunun sebebi ise mobil oyuncuların her şeye para yatırması. Bilgisayar oyuncuları her şeye para yatırmaz. Mobil oyuncular gördükleri her şeyi satın alır. Bu yüzden mobile daha çok uğraşıyorlar şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı