Mobilden modeme bağlananların hangi sitelere girdiğini görmek

arch_paragon

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ev internetime bağlananların hangi sitelere girdiğini görmek istiyorum. Bilgisayardan çeşitli programlar vasıtasıyla görülebiliyor ancak ben hem mobilden görmek istiyorum, hem de program kullanmak istemiyorum. Bildiğim kadarıyla TP-Link modemlerde modem arayüzünden bakılabiliyor. Diğer marka modemlerde nasıl bakılabilir? (modemim Huawei) bilginiz var mı?

Teşekkürler.

Merhaba, ev internetime bağlananların hangi sitelere girdiğini görmek istiyorum. Bilgisayardan çeşitli programlar vasıtasıyla görülebiliyor ancak ben hem mobilden görmek istiyorum, hem de program kullanmak istemiyorum. Bildiğim kadarıyla TP-Link modemlerde modem arayüzünden bakılabiliyor. Diğer marka modemlerde nasıl bakılabilir? (modemim Huawei) bilginiz var mı?

Teşekkürler.

Aga böyle bir şey varsa sı-.

Anlayamadığım bir şey var, lan adam internetin sahibi, parasını kendi ödüyor, kendi malı, dilediği gibi de kontrol etme hakkına da sahiptir, size ne?! Neyin mahremiyeti, özgürlüğü bu? Özel mülkiyete girer bu, kişi de dilediği gibi mülkünde tasarruf hakkına sahiptir. Ağına bağlananları da engelleyebilir, girdiği sitelere de bakabilir, illegal bir şey değil. Yardımcı olmak yerine gereksiz cevaplar vermek anlamsız. Ayrıca adamın gerekçesini de bilmiyorsunuz, belki bir babadır, çocuğunun internet güvenliğini sağlamak için soruyordur. Valla işiniz gücünüz eğlence, fasa fiso...

Geri
Yukarı