ModArt PC'ye kasa önerisi

Yunus Emre Duman

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar linkini koyacağım PC'yi almayı düşünüyorum tabii ki bunun üstüne ekleme yapacağım. Ryzen 3500X yerine 3600 alacağım bir de arada 80 TL fark olan anakartı alacağım ama Gamepower kasaya güvenemedim. Hazır sistem alacağım için bu PC'nin özelleştir kısmında olan şeylerden almak zorundayım ama kasalardan anlamam, tek bildiğim Gamepower almamam gerektiği Gaming X Gold [ModArt PC] I R5 2600X RTX 2060 Super 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com link bu rica etsem bir bakıp yazabilir misiniz?
Corsair kasa var ama Ryzen 5 3600 ile RTX 2060S'i beslemez çok kararsız kaldım.

Ryzen 5 3600 işlemci 2070 Super'i besleyebiliyor, 2060 Super ile darboğaz yapmaz.
Kasayı Corsair Carbide Spec Delta ile değiştirin.

1606146827663.png

Corsair Carbide'yi alabilirsin. 3 TL fark varmış hem de. Kasanın genel yapısını bilmiyorum ama Corsair pişman etmez bence. Ya da bütçeniz varsa 100 TL fark olanı alabilirsiniz. Ama Seçenekler arasında Corsair'den şaşmayın.

Bu arada seçili olan Rampage kasa çok da kötü gibi gelmedi bana.

Arkadaşlar linkini koyacağım PC'yi almayı düşünüyorum tabii ki bunun üstüne ekleme yapacağım. Ryzen 3500X yerine 3600 alacağım bir de arada 80 TL fark olan anakartı alacağım ama Gamepower kasaya güvenemedim. Hazır sistem alacağım için bu PC'nin özelleştir kısmında olan şeylerden almak zorundayım ama kasalardan anlamam, tek bildiğim Gamepower almamam gerektiği Gaming X Gold [ModArt PC] I R5 2600X RTX 2060 Super 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com link bu rica etsem bir bakıp yazabilir misiniz?
Corsair kasa var ama Ryzen 5 3600 ile RTX 2060S'i beslemez çok kararsız kaldım.

1. SSD'lerin hepsi kronik sorunlu.
  2. Kasa Spec Delta RGB 550W olur.
  3. İşlemciler yetersiz. Daha iyisi de yok, aldıktan sonra işlemciyi satabilirsiniz sosyal üzerinden sıfır şekilde.

R5 3600 çok rahat besler 2060 Super'i.
Kasa olarak Corsair Carbide Spec Delta RGB ya da Corsair Carbide Spec-05 seçebilirsiniz.
Tabi Carbide Spec-05 daha eski bir model ve hava akışı daha kötü. Yerinizde olsam 100 TL verim Spec Delta RGB alırdım. Hem ışıklı mışıklı.

Tamam benim kafamı sadece 550w psu karıştırdı besler mi acaba diye umarım dediğiniz gibi olur
  1. SSD'lerin hepsi kronik sorunlu.
  2. Kasa Spec Delta RGB 550W olur.
  3. İşlemciler yetersiz. Daha iyisi de yok, aldıktan sonra işlemciyi satabilirsiniz sosyal üzerinden sıfır şekilde.
Reis james donkey nin m2 ssd sini de alabilirim sıkıntı yok da ryzen 5 3600 nasıl yetersiz yahu

Geri
Yukarı