Model O Wireless alınır mı?

Bütçe
1500

Piplup40

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL bandında kablosuz güzel bir mouse almak istiyorum. El ölçülerim 18-9 claw - relaxed claw tutuyorum. 1 ay önce küçük bir araştırma yaptığımda XM2we ile karşılaşmıştım ancak şimdi hem 300 TL ucuza hem de "ışıklı mışıklı" olarak model o Wireless mı alsam diyorum. Sensör olarak aralarında "dağlar kadar" fark var mı? Pro oyuncu değilim en nihayetinde.

Alınmaz çok hassas. Bana sorarsan delikli mouse kadar boş bir şey yok.
Hassaslıktan kastınız kırılganlık - dayanıklılık mı?

Alınmaz daha iyileri var. RGB gereksiz bir şey.

Hocam bugün deathadder v2 deneyimlemek için bir internet kafeye gittim ve yaklaşık 4 saat kullandım. Avuç içimin baş parmağıma yakın olan tarafını deli ağrıttı, sanki oraya bir baskı uyguluyormuş gib hissettirdi. Bu şekil dışı başka bir mouse öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Hassaslıktan kastınız kırılganlık - dayanıklılık mı?

Hocam bugün deathadder v2 deneyimlemek için bir internet kafeye gittim ve yaklaşık 4 saat kullandım. Avuç içimin baş parmağıma yakın olan tarafını deli ağrıttı, sanki oraya bir baskı uyguluyormuş gib hissettirdi. Bu şekil dışı başka bir mouse öneriniz var mı?
DA V2 ile DA V2 PRO farklı fareler aslında...

VGN Dragonfly bakılabilir.

Ben model o Wireless minius modelini kullanıyorum. Daha önce üst düzey birçok mouse kullanıdm. En son G PRO Wireless kullanıyordum. Sonra bu fareye geçtim. Mouse aslında kişiye özeldir. Tutuş şekili büyüklüğü ağırlığı bu konuda önem taşır. Ben bu fareye geçeli oyunlar nişan alırken daha isabetli hissediyorum. İlk defa delikli mouse aldım. Fakat en çok dikkatimi çeken şey elim terlemiyor. Normalde oyun oynarken mouse kullandığım elim çok terler. Bu farede yaşamadım. Memnun olmadığım konu şarj süresi Logitech kadar uzun değil. Malzeme kalitesi şansa bağlı. İyi bir kopya gelirse yeterli olur. Kısacası benim önerim fareyi almadan önce mutlaka denenmeli. Bana sorarsan ben memnunum.

Geri
Yukarı