Modem alırken neye dikkat etmeliyim?

onathasanturan

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom'un gönderdigi ZyXEL VMG3313-B10A modemini kullanıyorum. İnternetim ADSL 16 Mbps(alt yapımın sınırı). Alacağım modemde neye dikkat etmeliyim? Ping, ani hiz düsmesi vs modemden kaynaklı oldugunu düsündügüm için yeni modem istiyorum.

Ayrıca ADSL2 modem uyumlu olur mu ADSL hatta?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'un gönderdigi ZyXEL VMG3313-B10A modemini kullanıyorum. İnternetim ADSL 16 Mbps(alt yapımın sınırı). Alacağım modemde neye dikkat etmeliyim? Ping, ani hiz düsmesi vs modemden kaynaklı oldugunu düsündügüm için yeni modem istiyorum.

Ayrıca ADSL2 modem uyumlu olur mu ADSL hatta?

ADSL2 kullanıyorsunuzdur. ADSL2 satın alın.
Bütçe ne kadar? Biz önerelim.

Kardeş 20 senelik teknolojiyi kullanıyorsun ADSL. Alacağın modem piyasadaki en ucuz modem olsa da senin için bir performans kaybı fark ettirmez.

Senin tabirinle arkadaş 20 senelik altyapı kullansada 16Mbps internete sahip. Tek anten biraz hakaret değil mi?

16Mbit internete sahip değil ona taahhüt edilen sınır o birader. Bizzat kendi yazlığımda kullandığımdan biliyorum gündüzleri 10Mbit alıyorum geceleri 13Mbit. Tek anten olmasındaki memnuniyetsizliğini anlamadım? Zaten konu sahibi internet çekim gücü ile bir problemi yok ki.

Geri
Yukarı