Modem Başka Bir Odaya Nasıl Taşınır?

Merhaba arkadaşlar,
Modemi mi kendi odama taşımak istiyorum ama şu an modem salonda. Bunu hangi kablo ile ve nasıl taşırım?
Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir durum var, modemden odaya kablo çekilmesi seçeneklerden bir tanesi fakat modemi odaya taşımak içinde yine salonda prizde olduğu iddia edilen telefon hattını yine kablo ile odanıza taşıyacak. Bina içerisinden yapacağını söylüyorsa bilemiyorum tabi.
Siz bildikleriniz dahilinde cümle kuruyorsunuz ama biz sizin bildiklerinizi bilmediğimiz için söylediklerinizin bir kısmı bize anlam ifade etmiyor.
Mesela sizin modeminiz salonda ve siz anladığım kadarı ile odanız da Wifi ile bağlantı sağlıyorsunuz. Elektrikçinin taşırız dediğinin ne olduğuna dair bir fikrimiz olmamakla birlikte belki şu ana kadar anladıklarımız bile gerçeği yansıtmıyor olabilir.

Şöyle bir durum var, modemden odaya kablo çekilmesi seçeneklerden bir tanesi fakat modemi odaya taşımak içinde yine salonda prizde olduğu iddia edilen telefon hattını yine kablo ile odanıza taşıyacak. Bina içerisinden yapacağını söylüyorsa bilemiyorum tabi.
Siz bildikleriniz dahilinde cümle kuruyorsunuz ama biz sizin bildiklerinizi bilmediğimiz için söylediklerinizin bir kısmı bize anlam ifade etmiyor.
Mesela sizin modeminiz salonda ve siz anladığım kadarı ile odanız da Wifi ile bağlantı sağlıyorsunuz. Elektrikçinin taşırız dediğinin ne olduğuna dair bir fikrimiz olmamakla birlikte belki şu ana kadar anladıklarımız bile gerçeği yansıtmıyor olabilir.
Modem salonda, odamda Wi-Fi ile bağlanıyorum. Şu an modem sadece salonda çalışabilirmiş. Modemi odaya taşayacak elektrikçi.

Modemden bilgisayara Cat5 kablo çekmek ile modemi odaya taşıyabilmek için salondan odaya Cat3 kablo çekmek arasında bir fark olmadığını belirtmedi anladığım kadarı ile.

Veri kaybı konusunda bir şey diyemeyecek olsamda, modemi bulunduğu ortamdan başka bir ortama taşımak için başka bir yol olmadığı göz önünde bulundurunuz yapacak bir şey yok.

Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı