Rehber Modem Hat Değerleri

Gayet güzel, SNR değerine göre yaklaşık 70 Mbps alabilirsiniz. Hayırlı olsun, gülerek kullanın. Kaç metre uzaklıkta gözüküyorsunuz?

Eyvallah hocam iç tesisatı değiştirirsem faydası olur mu, bina iç tesisat döşenşrken ek yapılmış sanrm yoksa değiştirsemde herhangi bir farklılık olmaz mı? Santrale uzaklığım

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220510_180318.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 48
Eyvallah hocam iç tesisatı değiştirirsem faydası olur mu, bina iç tesisat döşenşrken ek yapılmış sanrm yoksa değiştirsemde herhangi bir farklılık olmaz mı? Santrale uzaklığım
O uzaklığa göre hattınız iyi durumda. Eğer kablonun ek yerine ulaşabilirseniz yak konnektörle yenileyebilirsiniz, onun haricinde kabloda sıkıntı yoksa değiştirmek çok fark ettirmez.

Yok hocam elektrikci her dairenin ki bi aşağı kattın dairesi ile ek yapmış en son ankastre ye sadece bir kablo geliyor 1. Kat da diye biliyorum benm birleştirme yeri

Yok hocam elektrikci her dairenin ki bi aşağı kattın dairesi ile ek yapmış en son ankastre ye sadece bir kablo geliyor 1. Kat da diye biliyorum benm birleştirme yeri
Değişik. Sorun olmadığı sürece ellemeyin kalsın, zaten şu an sıkıntı görünmüyor.

Kopma şu bu yok sadece online oyunlarda ping var o kadar
Ping her şeyle alakalı olabilir o yüzden net bir şey diyemem ama kablolu ya da 5GHz bağlantı, modem, ISS gibi durumlar etkiler.

Türk telekom ISS hocam, wifi6 5 ghz ile bağlantı kuruyorum
Hcs marka cat7 sftp ile değerlerimde iyileşme olur mu olmaz mı onu merak ediyorum hattımdan tam hız alabilirmiyim 49-50 mbps

Türk telekom ISS hocam, wifi6 5 ghz ile bağlantı kuruyorum
Hcs marka cat7 sftp ile değerlerimde iyileşme olur mu olmaz mı onu merak ediyorum hattımdan tam hız alabilirmiyim 49-50 mbps
Şu an ne kadar hız alıyorsunuz? Kablo elbette daha iyi olur ama kaliteli bir cat6 işinizi görür, cat7'ye gerek yok. Pinginiz çok mu yüksek? Oyunlardan örnek verir misiniz?

Şu an ne kadar hız alıyorsunuz? Kablo elbette daha iyi olur ama kaliteli bir cat6 işinizi görür, cat7'ye gerek yok. Pinginiz çok mu yüksek? Oyunlardan örnek verir misiniz?
Şuan 45 civarı hız testinde, valla hocam olmuşken iyisi olsun diye düşündüm birde dışarıdan çekecem ayrı bir hat balkondan alacam kabloyu, valorant 100 300 arası oynuyor sabit bir Ping yok bakıyorsun 20 30 bakıyorsun 100 150 değişiyor ama oyun esnasında etkiliyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…