Modem Hat Değerlerim Ve Aldığım Hız Sizce Nasıl?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar modem ayarlarına bakıyorum 2 günde bu kadar FEC yazması normal mi acaba? Bir de aldığım hız iyi mi sizce 16Mbps tarifesini kullanıyorum.

Hat Değerleri
modem.jpg

Hız Testleri
Test1.jpg
test2.jpg

Bende, 16Mbps kullanıyorum benden iyi alıyorsun normal bence.

Hız bana da iyi geldi hatta eski evimde Wi-Fi ile maksimum 1.5 Mbps download yapıyordum şu an aynı modem aynı kablo ve aynı telefon ile en düşük 1.7 Mbps ile download yapıyor.

Ben Kablonet 16 Mbps kullanıyorum. Genelde 15 Mbps ve üstünde dolaşıyor.

Aslında dün 14 Mbps'nin altına düşmüyordu. Şu an bu şekilde çıkıyor. Yoğunlukta var bu aralar malum ondan da olabilir. Ama sizin kopma sorununuz var sanırım?

Hız bana da iyi geldi hatta eski evimde Wi-Fi ile maksimum 1.5 Mbps download yapıyordum şu an aynı modem aynı kablo ve aynı telefon ile en düşük 1.7 Mbps ile download yapıyor.

Aslında dün 14 Mbps'nin altına düşmüyordu. Şu an bu şekilde çıkıyor. Yoğunlukta var bu aralar malum ondan da olabilir.

Bedava verilen modemi mi kullanıyorsunuz? Hayırsa kullandığınız modem modeli nedir?

Bedava verilen modemi mi kullanıyorsunuz? Hayırsa kullandığınız modem modeli nedir?

Ben iki sene önce Vodafone net kullanıyordum modem vermişlerdi faturaya ek 2 sene sonra aboneliğimi kapattım modem de bana kaldı o modem ile kullanıyorum. Modem bu;

Huawei-HG531s-V1-Port-Açma_kapak.png

Üzerinde Vodafone yazısı var Huawei yazan yerde.

Arkadaşlar modem ayarlarına bakıyorum 2 günde bu kadar fec yazması normal mi acaba? Bir de aldığım hız iyi mi sizce 16Mbps tarifesini kullanıyorum.

Hat değerleri.
Eki Görüntüle 557334

Hız testleri.
Eki Görüntüle 557335Eki Görüntüle 557336

Arkadaşlar modem ayarlarına bakıyorum 2 günde bu kadar FEC yazması normal mi acaba? Bir de aldığım hız iyi mi sizce 16Mbps tarifesini kullanıyorum.

Hat Değerleri
Eki Görüntüle 557334

Hız Testleri
Eki Görüntüle 557335Eki Görüntüle 557336
Benim modemde Huawei hat degerlerim bu sekil.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı