Modem menzili nasıl uzatılır?

Washy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ3 12. Nesil 16 GB RAM RTX 3060
Modemden uzak oturuyorum ve Ethernet baglama sansim mumkun degil. Ne yapabilirim onerisi olan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemden uzak oturuyorum ve Ethernet baglama sansim mumkun degil. Ne yapabilirim onerisi olan var mi?

Prize takılabilen menzil genişleticilerden alabilirsiniz.

İnternet paket hızınız kaç? Telefonunuzla ya da laptopla modemin yakınında ve diğer odalarda ne kadar hız alıyorsunuz? Evin yapısı nasıl tam olarak kaç duvar var modemle interneti taşımak istediğiniz odalar arasında? Ve son olarak bütçeniz nedir?

Çekim kalitesi yüksek modem, Router veya ağ kartı değiştirmek veya modemi daha optimum bir yere taşımak gibi farklı çözümler mevcut.

Tek sorun benim bilgisayarimda var ondan kaynakli evde en uzak oturan benim telefonumda bazen cekmiyor baglantisi kopuyor modemi soruyorsaniz Huawei HG8245x6.

bunlar tam olarak nasil kullaniliyor

Benim tavsiyem bu şekilde bir cihaz yerine prize takılan menzil genişleticilerden almak pratik tertemiz.

Prize takılabilen menzil genişleticilerden alabilirsiniz.

İnternet paket hızınız kaç? Telefonunuzla ya da laptopla modemin yakınında ve diğer odalarda ne kadar hız alıyorsunuz? Evin yapısı nasıl tam olarak kaç duvar var modemle interneti taşımak istediğiniz odalar arasında? Ve son olarak bütçeniz nedir?

Modemle aramda 3 duvar var internet hizimi 100Mbps bilgisayar ile ortalama 20'lerde bir şey aliyorum telefonla olcmedim modemin yakinlarinda hizlica calisiyor bütçe en fazla 1000 TL.

Benim tavsiyem bu şekilde bir cihaz yerine prize takılan menzil genişleticilerden almak pratik tertemiz.

Oneriniz var mi?

Çekim kalitesi yüksek modem, router veya ağ kartı değiştirmek veya modemi daha optimum bir yere taşımak gibi farklı çözümler mevcut.

Modemi tasiyamam bir de Ethernet baglayamam.

Modemle aramda 3 duvar var internet hizimi 100Mbps bilgisayar ile ortalama 20'lerde bir şey aliyorum telefonla olcmedim modemin yakinlarinda hizlica calisiyor bütçe en fazla 1000 TL.

Oneriniz var mi?

Yani kendi odanızda bilgisayarla 20 Mbps alabiliyormusunuz wifi üzerinden?

Oneriniz var mi?

Modemi tasiyamam bir de Ethernet baglayamam.

Eğer sizin odanızda 20 Mbps wifi hızı alınabiliyorsa TP Link RE305 alın 70 - 80 Mbps gibi bir hıza hatta üstüne ulaştırır sizi.

Geri
Yukarı