Modem menzili nasıl uzatılır?

Siz bilirsiniz hocam zorla aldıracak değiliz :) ben kaç kişiye aldırdıysam hepsi ciddi memnun kaldı başka da bir şey diyemem. Arkadaşlarınızın RE305'i kullandığını da pek sanmıyorum başka modeller kullanıp memnun kalmamışlardır belki. Ama size ben 70-80 Mbps'i garanti bile edebilirim daha üstü de sürpriz olmaz.

Mesela en son forumdaki bir arkadaşın geri dönüşü (50 Mbps hızı vardı ve salonunda neredeyse hiç çekmediğini söylüyordu aldığı sonuçlar ortada)

Modeminden 5 Mbps aldığı salonda kablosuz olarak 41 Mbps kablolu olarak ise 46 Mbps hıza erişti. Sizin de tahminim kablosuz 70-80 Mbps'leri görebilirsiniz, kabloda bağlarsanız cihazdan bilgisayarınıza kadar tahminim 90'lara ulaşabilirsiniz eğer modeminiz 100 Mbps'yi sağlayabiliyorsa normalde.

Hocam ikna oldum aliyorum bu ay icinde 😀

Siz bilirsiniz hocam zorla aldıracak değiliz :) ben kaç kişiye aldırdıysam hepsi ciddi memnun kaldı başka da bir şey diyemem. Arkadaşlarınızın RE305'i kullandığını da pek sanmıyorum başka modeller kullanıp memnun kalmamışlardır belki. Ama size ben 70-80 Mbps'i garanti bile edebilirim daha üstü de sürpriz olmaz.

Mesela en son forumdaki bir arkadaşın geri dönüşü (50 Mbps hızı vardı ve salonunda neredeyse hiç çekmediğini söylüyordu aldığı sonuçlar ortada)

Modeminden 5 Mbps aldığı salonda kablosuz olarak 41 Mbps kablolu olarak ise 46 Mbps hıza erişti. Sizin de tahminim kablosuz 70-80 Mbps'leri görebilirsiniz, kabloda bağlarsanız cihazdan bilgisayarınıza kadar tahminim 90'lara ulaşabilirsiniz eğer modeminiz 100 Mbps'yi sağlayabiliyorsa normalde.

Hocam ikinci el alsam sorun yasar miyim sizce.

Peki bence arkadaşlarınıza yine sorun hiç kullanmışlar mı veya hangi cihazı kullanmışlar? Ben kendim de kullandığım için tavsiye ediyorum yoksa bu kadar net konuşmam açıkçası.

Hocam kullandiginiz belli oluyor zaten 😀

Hayır sorun olmaz Param Güvende ile satanlarda vardı uyguna.

Tamamdir hocam teşekkür ederim.

Hayır sorun olmaz Param Güvende ile satanlarda vardı uyguna.

Hocam ürün elime geldi Ethernet ile baglandim direkt bilgisayarimin yanina taktim ama eskisiyle arasinda cok az fark var ne yapacağım?

Son düzenleme:
Hocam hız kaç alıyorsunuz kablolu ve kablosuz olarak?

Atayim hocam 1 dakika.

Hocam hız kaç alıyorsunuz kablolu ve kablosuz olarak?

1703788658196.png

Kablosuz (benim kendi USB aygitim ile 40 aliyorum dowload upload ayni)e

1703788728026.png

Ethernet'li bu.

hocam wifi ile aldigim 2.4 ethernet ile aldigimda 2.4

Sizin modeminizin wifi ında 5Ghz var mı?

Cihazı sizin odanızın kapısının hemen dışında bir priz varsa oraya takabiliyor musunuz? O şekilde yaptıktan sonra wifi 2.4Ghz ve 5Ghz bantlarından kaç alabiliyorsunuz ölçer misiniz? Bir de cihazın resmini çeker misiniz ışıkların renkleri nasıl bir bakayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı