Modem önerisi

ZyXEL modem veriyor Türknet. 6 7 aletbağlanıyor bizim evde sapıttığını görmedim.

Ayrıca aynı evde 2 internet kullanıyorum. Biri Türknet diğeri NetSpeed. Oyun oynuyorsan NetSpeed senin için daha uygun olacaktır. Altyapım aynı olmasına rağmen NetSpeed'den daha iyi ping değeri alıyorum.

TürkNet'e geçiyorum. Superonline illetinden kurtuluyorum. TürkNet'in verdiği modem iyi midir? 75 Mbps alacağım paketi. TürkNet modemi alınır mı? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Bu modemi almanı öneririm Zyxel Vmg8623-T50B'de snr değerini ayarlama özelliği yok.

Ne alaka hocam şimdi? 8 Mbps'ye 85 lira veriyorum. Parasından değilim. 8 Mbps nedir ya.

Nisan ayında bende senin gibi ne olacak ki diyordum ama eylül ayında iptal ettirdim sürekli kopuyor müşteri temsilcisi yok arıyorsun diyorsun ki ben türknetliyim hemen diyorlar ki biz onla ilgili bir şey yapamayız destek kaydı bırakıyorsun 1 gün sonra mesaj geliyor genellikle tamam hızı çok iyi ama kullanamadıktan sonra isterse 100000 Mbps olsun yine de siz bilirsiniz benim başımdan bunlar geçti.

Geri
Yukarı