Modem yerine Wi-Fi olarak ne kullanılabilir?

berkayhenza

Centipat
Daha fazla  
Evimizde Türk Telekom tarafından verilmiş bir Archer C5v model fiber modem bulunuyor. Daha sonra TurkNet'e geçiş yaptık ve bir süre sonra kopmalar başladı, sanırım artan bağlantı hızından dolayı Wi-Fi kaldırmıyor. 3-4 cihaz aynı anda bağlandığı zaman cihazlardan biri ideal bir hızda internete erişiyor, biri yarı hızda bağlanıyor, diğer ikisinin ise bağlantısı kopuyor. Bizde bir router (adı bu mu bilmiyorum) gibi bir şey almaya karar verdik, yani takalım ve modemin Wi-Fi'ı yerine onun Wi-Fi'ına bağlanalım. Bunun için ne satın almamız gerekiyor, öneriye açığım.

Tp-Link, Keenetic veya Asus marka WiFi 6 destekleyen routerlara bakabilirsiniz. AX72 kullanıyorum gayet memnunum.

Kac Mbit internet?

Ethernet üzerinden 110 indirme 16 yükleme var, ancak Wi-Fi bunu vermiyor.

TP-Link, Keenetic veya ASUS marka Wi-Fi 6 destekleyen routerlara bakabilirsiniz. AX72 kullanıyorum gayet memnunum.

Böyle bir şey beğendik, sizce alınabilir mi? Kurulumu kolay olsun istiyoruz.

TP-Link, Keenetic veya ASUS marka Wi-Fi 6 destekleyen routerlara bakabilirsiniz. AX72 kullanıyorum gayet memnunum.

Ethernet üzerinden 110 indirme 16 yükleme var, ancak Wi-Fi bunu vermiyor.

Olabilir ama bunun Wifi 6 desteği yok. Yine de uygun fiyatlı olsun istiyorsanız alınabilir. Bütçeyi biraz yükseltebilirseniz Tp-Link archer AX10 var.

Geri
Yukarı