Modeme reset atma sonrası internet erişimi yok hatası

furkandur

Decapat
Yer
Türkiye, Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Yazılım geliştiricisi
TP-Link modem kullanıyorum, internet sürekli kesiliyordu belki düzelir diye reset attım kurulumu yaptım ama "internet erişimi yok" diyor ne yapmalıyım?

Reset attım derken sıfırlama mı yaptınız?
Kurulumda id ve şifrenizi girdiyseniz bağlanmanız gerekmekte, vdsl veya adsl kullanımınıza göre yanlış ayarı değiştirip değiştirmediğinizi kontrol edebilirsiniz.

Arayüze giriş yaparken bir şifre girdim ama ISS'nin verdiği bir şifre değil modemin arkasında default settings yazıyor du onları girdim.

İnternete bağlanabilmeniz için ISS size bir kullanıcı adı ve şifre verir, bunu modeme girmeniz gerekiyor.
Örneğin;
123123@ttnet
12125v@vodafone
125v15@turknet

Örnek kurulum videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile modeminizin kurulumunu yapabilirsiniz. Servis sağlayıcının verdiği bilgileri girmezseniz internete bağlanamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reset attım derken sıfırlama mı yaptınız?
Kurulumda ID ve şifrenizi girdiyseniz bağlanmanız gerekmekte, VDSL veya ADSL kullanımınıza göre yanlış ayarı değiştirip değiştirmediğinizi kontrol edebilirsiniz.

ISS şifresini ve kullanıcı adını girince oldu çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı