Modeme root atmak zararlı mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar selam, modeme root atmak zararlı mıdır? Nasıl yapılır? Modem modeli TD-W9970 V3
Yapma amacım eski bir sürümüne döndürmek bu mümkün müdür? Yeni sürümde Wi-Fi kopması yaşıyorum.
Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
@Recep Baltaş

Aynı modeme ben atamıyorum şu an. Bu arada rootlu bir config ile atarsanız DNS ayarları gidebilir bu sebeple oyunlarda ping artışı olabilir. Rootlu sürüme geçmeden önce mutlaka config.bin dosyasını muhafaza edin.

Aynı modeme ben atamıyorum şu an. Bu arada rootlu bir Config ile atarsanız DNS ayarları gidebilir bu sebeple oyunlarda ping artışı olabilir. Rootlu sürüme geçmeden önce mutlaka Config. Bin dosyasını muhafaza edin.

Şu anki yedeğini aldım hocam. Wi-Fi kopması yaşıyorum son sürümde. Çözümü var mıdır?
Yeni ISS geçtiğim için sıfırladım ondan sonra güncelledi kendini, keşke sıfırlamasaydım.

@Yigithan Yildirim

Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Kanal ayarlarında da sorun olabilir. Olmazsa root atmayı deneyebilirsiniz. Ama ben ne kadar uğraşırsam uğraşayım yapamadım. Rootu atabilirseniz nasıl yaptığınızı söyler misiniz?

@Yigithan Yildirim

Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Kanal ayarlarında da sorun olabilir. Olmazsa root atmayı deneyebilirsiniz. Ama ben ne kadar uğraşırsam uğraşayım yapamadım. Rootu atabilirseniz nasıl yaptığınızı söyler misiniz?
Yeni sürümün rootu yok sanırım hocam. Galiba daha bulamadılar.

Geri
Yukarı