Modemi yatak odasından uzağa konumlandırmak uyku problemlerini giderir mi?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
2-3 yıldır yatak odamda Wi-Fi bulunuyor tahmini yatağımdan 3-4 metre aralığında. Düzensiz uyku problemleri, baş ağrıları falan derken yarın fiber internete geçiyorum ama modemi nereye yerleştireceğim netleştiremedim. Ya yan odaya koyucağım ya da odamda. Modemi taşırsam baş ağrıları düzensiz uyku problemleri vs. ortadan kalkar mı?

2-3 yıldır yatak odamda Wi-Fi bulunuyor tahmini yatağımdan 3-4 metre aralığında. Düzensiz uyku problemleri, baş ağrıları falan derken yarın fiber internete geçiyorum ama modemi nereye yerleştireceğim netleştiremedim. Ya yan odaya koyucağım ya da odamda. Modemi taşırsam baş ağrıları düzensiz uyku problemleri vs. ortadan kalkar mı?
Yeterince radyasyon türevi var etrafta, bir tane de suratının ortasında olmasın diyorsan tabi ki uzaklaştır, bilgisayarına kabloyla bağla.

Ben halen en güzel uykuların internet ve telefonun en az çektiği yaşandığını gördüm.

Bir radyasyon tipine alışmak ve ona belli miktarda direnç kazanmak, onsuzluğun vereceği rahatlığı sağlamaz. Sürekli kafana vuran birine alışıp uyurken kafana vurmasını boşverebilirsin - hiç kimse kafana vurmazken bunun tadına varırsın.

Bazen öyle güzel yatmak istiyorum ki, etrafta elektrik ne varsa hepsini kapatıp öyle yatıyorum. Telefonu bile komple kapatıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı