Uykuyu getirecek şeyler nelerdir?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Uykuyu getirecek şeyler biliyor musunuz? (bir tandıım süt diyor ama işe yaramıyor)

Düzenli uyumak istiyorum. Gece 12'den önce yatmak istiyorum ama sürekli 12'e kadar uyuyamıyorum.

Prolactin'in uykuya sebep olduğunu duydum. Buna sebep olmak veya bunun gibi ayrı uykuyu getirecek şeyler biliyor musunuz?

Papatya çayı deneyebilirsiniz. Aslında senede birkaç kere sadece çok erken uyumam gerektiğinde veya kafama bir şey takıp çok üzgün olduğum için uyuyamadığım zamanlarda aldığım yan etkisi çok düşük bir ilaç alıyorum ama buradan onun ismini vermem maalesef. :)

Uykuyu getirecek şeyler biliyor musunuz? (bir tandıım süt diyor ama işe yaramıyor)

Düzenli uyumak istiyorum. Gece 12'den önce yatmak istiyorum ama sürekli 12'e kadar uyuyamıyorum.

Prolactin'in uykuya sebep olduğunu duydum. Buna sebep olmak veya bunun gibi ayrı uykuyu getirecek şeyler biliyor musunuz?

Eskiden bana da oluyordu gece 2-3'de falan anca uyuyordum ama artık gün içindeki yorgunluktan dolayı 10-11 arasında uyuyorum.

Artı -1 Eksi

Melatonin haplarına bakabilirsiniz.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı