Modemin kalitesi internet hızını etkiler mi?

Etkiler. Eski bir modemler şuan çok kullanılmıyor eğer internetin Mp yüksekse bazi modemler kaldırmıyor. Gösterdiğin modem markası Huawei HG521 güzel modem Wireless N draft 2.0 ile 300 Mbps veri aktarması var gayet iyi modemin var dostum.

Yenilemeyi düşünmüştüm, modem 3 yılı devirdi. Bir şeyler değişmeyecekse gereği yok. Kullandığım internet 8 mb'e kadar, ancak 6,5'i geçtiğini görmedim. 4 kişi bağlanıyor.

Normal dostum. Zaten 8 mb olmaz geçmez. Eğer memnun değilsen internet hızından. Sana süperonlina öneririm şuan sen büyük ihtimal 55 tl felan veriyorsundur 8 mb hıza. Süperonlinada 25 mb hız 55 TL. Yada 50 mb + asus memopad 7 70TL tavsiye ederim.

Şuanda taahhüt yüzünden elim bağlı. O yüzden modem değişimine yöneldim. Şu anda 8 mb e kadar internet 4 kişiye wifi ile dağıtılıyor. İleride 16 mb e geçiş yapabiliriz, yine 4 veya 5 kişiye wifi ile paylaştırılacak.

Ttnetle sözleşmen varsa iptal edebilirsin iptal ederken belli bir miktar ceza verilecektir bu ceza 100-200 tl gibi çıkacak ama bu cezayı süperonlina karşılıyor. Örneğin 200 tl ceza verildi süperonlina size 200 tl değerinde fatura yollamicak 3 ay ücretsiz verecek. Daha çok bilgi için süperonlinadan öğrenebilirsin.

İptal etmek istedim ama geri kalan ayların parasını ödemem gerektiğini söylediler. Süperonline'a bakmadım ama dsmart'a baktım onlarda sadece aylık 10 tl lik kısmını karşılayacaklarını söylediler.

Geri kalan ayların parasınıda süperonlina karşılayacak benimkini onlar karşıladı benimde ttnetle anlaşmam vardı 7 ay ttnet kullandım sonra iptal ettim süperonlina geçtim zararımı onlar karşıladılar.

Devam edip etmediğini süperonlina müşteri hizmetlerini ara sana her türlü yardımcı edecekler her şeyi sorabilirsin dostum.
IMG-20140307-WA0009.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı