Modemin Wi-Fi'ını açınca internet yavaşlıyor

İp aralığı kısmı var 2 tane, 2'sine de aynı mac adresini mi gireceğim?
Mac değil istemci listedesin de bağlı cihazların ip adresinin görünüyor olması lazım. Atıyorum 192.168.1.30 ise 2.kısma 192.168.1.31 olarak yazacaksın.
Ve port aralığı kısmına ne gireceğim onu da gördüğüm kadarıyla yazmamışsınız.
Port aralığına resimdeki gibi 1-63500 yazabilirsin. Öncelik seç düşük seviye sinyal almasını istiyorsan 5 yüksek seviye için 1 seçilir ya da deneme yanılma yap. Gönderme ve indirme hızı önceliği seçtikten sonra otomatik dolmazsa resimdeki hızları yap onları da deneme yanılma ile ayarlamanı tavsiye edebilirim.
Onun dışında benim internet şifremi nasıl yedeklerim acaba? admin-ttnet giriş şifresinden bahsetmiyorum modem arayüzündeki görünmeyen şifreyi alamıyorum.
Ctrl+shift+ı harfine bas
Adsız.jpg
resimdeki ikona bir kez tıkla mouse imlecini pasaport kısmına getir bir kez tıkla sağ tarafta pasaport metin olarak görünmesi lazım.
Adsız.jpg

modemi sıfırlamayı düşünüyorum sıfırladıktan sonra o yedekleme dosyasını okutursam internetimin şifresini otomatik girer mi?
Modemi default ayarlara döndürmek için hard reset atacaksan tekrar ara yüz kurulumu yapman lazım yani İSS'nin verdiği kullanıcı adını şifresini tekrar tanımlayarak kurulum yapman gerekecek. Bilgilerin modeme gömülüyse tekrar kurulum yapman gerekmez.

Mac değil istemci listedesin de bağlı cihazların ip adresinin görünüyor olması lazım. Atıyorum 192.168.1.30 ise 2.kısma 192.168.1.31 olarak yazacaksın.

Port aralığına resimdeki gibi 1-63500 yazabilirsin. Öncelik seç düşük seviye sinyal almasını istiyorsan 5 yüksek seviye için 1 seçilir ya da deneme yanılma yap. Gönderme ve indirme hızı önceliği seçtikten sonra otomatik dolmazsa resimdeki hızları yap onları da deneme yanılma ile ayarlamanı tavsiye edebilirim.

Ctrl+shift+ı harfine basEki Görüntüle 1539266 resimdeki ikona bir kez tıkla mouse imlecini pasaport kısmına getir bir kez tıkla sağ tarafta pasaport metin olarak görünmesi lazım.Eki Görüntüle 1539267

Modemi default ayarlara döndürmek için hard reset atacaksan tekrar ara yüz kurulumu yapman lazım yani İSS'nin verdiği kullanıcı adını şifresini tekrar tanımlayarak kurulum yapman gerekecek. Bilgilerin modeme gömülüyse tekrar kurulum yapman gerekmez.
istemci listesine girebiliyorum zaten
1665321074397.png

Ctrl+shift+ı harfine basEki Görüntüle 1539266 resimdeki ikona bir kez tıkla mouse imlecini pasaport kısmına getir bir kez tıkla sağ tarafta pasaport metin olarak görünmesi lazım.Eki Görüntüle 1539267

Böyle mi yapmam lazım
1665321338781.png

yine anlamadım
Password kısmını text yapıp enter mi diyeyim?

1665321613610.png

Son düzenleme:
Hayır dostum ip aralığı kısmında ilk kısma 192.168.1.101 ikinci kısma 192.168.1.102 yaz. Port aralığı kısmına ilk kısma 1 ikinci kısma 63500 yaz. Protokolü elleme. Öncelik seç, önceliği seçtikten sonra gönderme ve indirme hız kısımları otomatik dolmazsa benim paylaştığım resimdeki değerleri gir ve deneme yanılma ile değerle oyna.

yine anlamadım
Password kısmını text yapıp enter mi diyeyim?

Eki Görüntüle 1539642
Adsız.jpg
Şifresinin ne olduğunu görmek istediğin senin sayfada olan attığım resimde gibi olan yere tıklayacaksın.

Hayır dostum ip aralığı kısmında ilk kısma 192.168.1.101 ikinci kısma 192.168.1.102 yaz. Port aralığı kısmına ilk kısma 1 ikinci kısma 63500 yaz. Protokolü elleme. Öncelik seç, önceliği seçtikten sonra gönderme ve indirme hız kısımları otomatik dolmazsa benim paylaştığım resimdeki değerleri gir ve deneme yanılma ile değerle oyna.

Eki Görüntüle 1539645Şifresinin ne olduğunu görmek istediğin senin sayfada olan attığım resimde gibi olan yere tıklayacaksın.
Şifre çıkmıyor dediğiniz yukardaki şeye tıkladım üzerine getirdim görünmüyor. Değiştirmemiz gereken bir şey olabilir mi?
1665322810363.png

Geri
Yukarı