Moderasyon ekibinin gereksiz kısıtlaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emo333

Hectopat
Merhabalar, bu konuda moderasyon ekibinin işini aşırıya kaçırmasını tartışmak istiyorum.
Öncelikle insanların yazım hatalarını düzeltmeleri güzel bir şey, fakat bazen fazla abartıyorlar.
Noktalamalara dikkat edip konu oluşturma sekmesindeki yazı denetiminde uyguluyorum, buna rağmen kısıtlama alıyorum.

Technopat forumu Türkiye'deki en aktif forumlardan biridir, gerek sohbet muhabbet gerek teknolojik sıkıntılarda, tam işimiz düşüyor ve bir anda moderasyon ekibi tarafından kısıtlanıyorsun insanlar sana yardım etmeye çalışıyor bu şekilde dene vs. ama sen cevaplayamıyorsun işte demek istediğim "Moderasyon Ekibinin Gereksiz Kısıtlaması" konusunda buraya değiniyorum.

dsds.png

Bu kısımdaki bütün metni ben yazdım noktalama işaretleri vs. dikkat ederek, moderasyon ne değiştirmiş merak ediyorum.

sdsds.png

Merhaba,

Mesajınızın ilk hali yazım kurallarına uygun değildi ve yazı boyutunu oldukça büyütmüştünüz.

arkadaşlar bunun bir çözümü yok mudur?
Steam'den oyun indirirken "disk yazma hatası" dedi, sonra HDD gitti hiçbir şekilde sistem harddiski görmüyor.
Başka harddisk taktım çalıştı yani sıkıntı kablolarda değil durduk yere neden bozulur ki harddisk ha bozulursa da reboot System hatası verirdi.

diskte lazım birkaç şey var tamire yollanmadan bir şey yapılabilir mi?

Yazım Denetimi özelliği, her şeyi sizin için yapamaz fakat işinizi oldukça kolaylaştırır. Eksik kaldığı noktalarda geri bildirimde bulunmalısınız ve yazım hatalarını kendiniz düzeltmelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı