Moderatör Ekibi Dikkatine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wibbly

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selamlar,

15 Ağustos tarihinde açmış olduğum bir konu vardı. MSI GTX 1050 Ti Gaming X - Technopat Sosyal
Konu açıldıktan sonra bir moderatör tarafından yeniden düzenlendi yani son düzenleyen moderatör olarak gözüküyordu. Ve yaptığım herhangi bir yazım yanlışı, noktalama hatası gibi bir kusur bulunmuyordu kendimce. Ama yine vardır bir sorun diyerek herhangi bir söylenişte bulunmadım. Ortalama 4-5 gün boyunca konuda herhangi bir değişiklik yapmadan konuyu öne çıkar dedim ve böyle devam ediyordum. Yine aynı şekilde bugün konuyu öne çıkar dedim fakat öne çıkarmadan önce sadece fiyat olarak bir düzenleme yapıp öne çıkardım. Yani son düzenleyen yazısı orada moderatör yerine ben olarak gözüküyordum. Sonrasında hata yaptığım gerekçesiyle uyarı aldım.

Sayın moderatör ekibi;
Tam olarak hangi anlayış çerçevesinde kişilere uyarı veriyorsunuz ya da konuları takip ediyorsunuz acaba?
4-5 gün boyunca konuyu öne çıkardığımda son düzenleyen kişi moderatör iken herhangi bir sorun yoktu. Bugün sadece fiyat olarak güncelleme yaptığımda mı hata benim oldu?

Moderatör farklı bir mesaj için işlem yapacakken yanlışlıkla sizin mesajınıza işlem yapmış. İhlaliniz yok.
Uyarınız kaldırıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı