Moderatörlerin Dikkatine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yiğitt35

Megapat
Makaleler
9
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmenliği öğrencisi ve eski sistemler hastası :)
Sorum şu Çoklu üyelik diye bir ceza almışım. Nedendir bu? Artı olarak bir tane de yanlış bilgilendirme ile etiketlenmişim. Yanlış bilgilendirme için, tamam dalgınlığıma gelmiş ve yükseltme yerine temiz kurulum yazmışım. O konuya mesaj geldikten sonra gördüm yanlışı mı, ama değiştiremiyordum. Yetkilerim kısıtlandığı için. Moderatör arkadaşlardan cevap gelirse konuyu kilitlemesinler hemen çünkü çoklu üyelik için bir tahminim var ve bu oysa haksız yere uyarı ve ceza almış olacağım.
Teşekkür ederim tekrardan. Iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan önceki konumda bir yanlış anlama olabilir dedim. Haksız yere ceza vermiş olabilirsiniz dedim ve doğru çıktım malesef :( Önceki konuma cevap verdiği için @MF'a hem teşekkür ederim hem de resimde olduğu gibi konuyu kapatmayın yanlış anlama olabilir dediğim halde konuyu kapatıp üstüne ceza verdiği için de (yazım yanlışından dolayı susturulma) teessüf ederim. Dediğim gibi Çoklu üyelik falan yok. Ablamı da foruma üye yapmıştım üyeliği onaylandı mı diye bir baktım ve biri ona soru sormuştu onun sorusunu cevapladı. Bu kadar yani. Bekleyin diyorum. Haksız yere ceza kesilmiş olabilir diyorum. Ama hem konu kapatılıyor hem de susturuluyorum. Vallahi iki günde forumdan soğudum ya :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı