Moderatör olmak zor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Deneyimlemenize sevindim. Ben de Ocak'ta ayrılmadan hemen önce başka bir moderatör ile tatsız olaylar yaşadım. Biraz ani oldu o nedenle.

Deneyimleyince insan, "TP'de moderatörlere sert mi davmışım?" diye düşünüyor, profilimde bu konudan bahsettim.
Sizden bunu duymak beni sevindirdi, saygı duyduğum birisisiniz :)

Ancak bunun sonucunda burayı düzgünce kullanmaya devam ediyorum ve bir kişi ile yaşadığım sorunu tüm moderatörlere ya da yönetime yaymıyorum. Hepsi görevini severek yapan insanlar, moderatörler ve yöneticiler. Gereksiz yere yüklenmeye gerek yok. Bazen üyeye karşı katı olabilir, bazen gereksiz görünen cezalar verebilir. Binde bir kere olan olaylar bunlar.

Ortalıkta yaydığım bir olay değil hocam. Belirtmek istedim. Yönetimle genel olarak bir sıkıntım yok açıkçası, o forumda :)

Kendi yollarında iyi şanslar dilerim onlara, kendi tasarruflarıdır.

Hocam ben ücret almadan çalışmak isterim acaba kabul ederler mi?
Şaka değil ciddi ciddi söylüyorum:)
Moderatör olursanız zaten verilen bir şey. İsterseniz almazsınız, yöneticinin fikri de önemli.

Mesajınızda neredeyse her şeye katılıyorum ama bu cümlede demek istediğiniz:)?
Toparlayayım o halde.

(...)
"halihazırda bulunan bilgi birikimlerinin sayesinde belli başlı bölümlere hakim olmalarıyla da bilinen üyeler."
(...)

Deneyimleyince insan, "TP'de moderatörlere sert mi davranmışım?" diye düşünüyor, profilimde bu konudan bahsettim.
Sizden bunu duymak beni sevindirdi, saygı duyduğum birisisiniz :)

Günlük meselelere ve basit olaylara takılmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Siz ücret alıyor muydunuz hocam?

Hiç ortaya konan emeğin karşılığı verilmeden olur mu?

Hocam ben ücret almadan çalışmak isterim acaba kabul ederler mi?

Ailem para almam dışında her şeye izin veriyor.

Ücret emeğin karşılığının yanında karşılıklı güvene de işaret. Şahsen önceden kadroda bulunmamış ve ücretli olarak çalışmamış birisini, gönüllü olarak çalıştıracaklarını zannetmiyorum. Gerek de yok.

Şimdi bazı arkadaşlar illegal yollarla bazı şeyleri deniyor, bunlara gerek yok diye düşünüyorum.
Kendi tercihleridir.

Ben şahsen tercih etmem, illegal yolları.
Şu an için de resmi siteler dışında iş yapmayı düşünmüyorum, bu tür kişisel şeylerle karşılaşmamak için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı