Moderatör Skandalı ve Ayrılma Kararım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üstteki mesajımda tahmin ettiğim kişide yanıldım. İnsan bir kez haksızlığa uğradığında kişi ve sebepleri birbiriyle bağdaştırabiliyor. Bahsettiğim o kişi bana 2 gün önce yasaklı site paylaşımı gerekçesiyle 1 gün ceza kesti. Bende kendi sebebiyet verdiği beğenisini ispatlamamla birlikte haklı olarak cezamın kaldırılmasını talep etsemde 1 gün cezamı tamamlamak zorunda kaldım. Daha sonradan yoğunluktan bu hatayı yaptığını kendisi izah etmiş beğenisinide kaldırmış ama ben boşuna bir gün beklediğimle kaldım. Bu gibi haksızlıklar arada bir oluyor ve olmaya devam edecektir. Jira sevdiğim bir üyedir. Umarım hatasını anlayışla karşılar.

@Jira, her insan hata yapabilir. Bence fazla uzatmanın gereği yok. Ne @Jira'yı üzmek isterim, ne de @ShadYaqz gibi bir üyenin gitmesini. Hepiniz benim için eşitsiniz. Darılmanın anlamı yok. :) Umarım anlayışla karşılarsınız.

Ben cezayı veren kişiyi az çok tahmin edebiliyorum. Ama kesin odur diyemiyorum. Ayrılma kararına gelirsek senin gibi değerli bir üyenin ayrılma kararında haklı doneler olsa da gönlüm hiç razı olmaz. Burada sadece teknik görev yapan moderatörler gelip geçicidir. Katkı sağlayanların mesajları ise her zaman hatırlanacaktır. Ayrılma kararını tekrar gözden geçir derim.

Benim olduğumu düşünseniz de değilim. Size yapılan uyarı konusunda açıklama yapmıştım. Zaten size verilen uyarıda herhangi bir sorun yok. Beğendiğim mesajdaki arkadaşa da gerekli uyarı yapıldı zaten. Ben de konuyla ilgili özür diledim. Haksız uyarı gibi bir durum yok. İlgili durumla ilgili önceden fazla fazla açıklama yapılmış. Zaten biliyor olmanız gerekirdi. Tekrardan ilgili konuda geciken uyarı ve beğendiğim hatalı mesaj için özür dilerim. Ancak dediğim gibi, bu sizin almış olduğunuz uyarıyı haksız kılmıyor. Bunu da belirteyim.

Gerekli açıklamalar yapılmış. Umuyoruz ki bu tarz sorunlar tekrar yaşanmaz. Yaşanması durumunda sağ alt köşedeki Bize Ulaşın kısmından şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Konuyu kilitliyorum, iyi sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı