Moderatörler hariç en fazla mesajı olan üyelere sorular

@Jira sakıncası yoksa 3 ay yediğin banın başlığını öğrenebilir miyiz? Zamanında beraber yediğimiz 1 aylık bandan fazlasını bilmiyordum sende.
Tabii ki, sakıncası yok.

1. soru= Sistem özellikleriniz neler?
2. soru= Ne iş yapıyorsunuz?
3. soru= Yaşlarınız kaç?
4. soru= Technopat ofisine davet edildiniz mi?
5. soru= En fazla kaç gün/ay ban yediniz?
6. soru= Hangi şehirde yaşıyorsunuz?
Sorular bu kadar.
@Murat5038 @BERWAR @Asım Demir @Jira @Sylveon @Samotne Ciasteczka @Yener K. @claus @MisakiTaro @CJack60

Yeni fark ettim, cevaplayayım madem;
  1. i5 10400F ve GTX 1660 Ti'dan oluşan bir sistem kullanıyorum şu an, eski sistemimi arabaya kaynak oluşturmak için sattım.
  2. Technopat haber editörlüğü :)
  3. 26 :)
  4. Henüz gitme fırsatım olmadı.
  5. Sosyal'de görev almadan önce 1 gün.
  6. İzmir.

Not: Forumda dinozor sıfatına ulaştığımı hissediyorum bazen. Eski kariyer değiştirme dönemimde açtığım 2. hesabım bu, üstüne yeni kariyerimde epey yol aldım ama hâlâ ara ara forumda takılmaya devam ediyorum.

Dinozor olduk zaten ya, :D Bir gün yüz yüze de görüşebiliriz umarım buradan birkaç güzel insan ile. :)

Zamanında beraber yediğimiz 1 aylık bandan fazlasını bilmiyordum sende.

Yanlış bir cezaydı maalesef, o bir aylık olan. Ben vermedim ama moderatörlüğüm boyunca beni üzmüş birkaç olaydan biriydi.

Tabii ki, sakıncası yok.

Kardeşlik, kardeşlik. Beni de tatile gönderdiler zamanında. Yıkılmadık, hala ayaktayız. 2 saat önce yine cezalandırdılar, yeni açıldı. Bizim temiz duygularımızı, mesajlarımızı hissedemiyorlar sanırım. :) :)

Yeni konular

Geri
Yukarı