Moderatörler neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alan razı veren razı diyerek durumu normalleştiremezsin. Forum çöplüğe dönüyor. Etkileşimi arttırmak adına moderatörlerde karışmıyor böyle şeylere. Sonuçta etkileşim oluyor forumda yazılan mesaj sayısı konu sayısı geçirilen dakika sayısı artıyor. Hatta üye sayısını bile arttırabilir bu yapılan şey. Gereksiz konuysa onaylamayacaksın kardeşim. Açsın google'dan baksın. Tamam ayrıntılı bilgili şeyler olabilir mesela laptopundaki ekran kartının kaç W olduğunu öğrenmek istiyor olabilir normaldir ama gidipte bu laptopun RAM'i kaç diye konu açmazsın ki.

Dostum gereksiz mesajın ciddiyetle alakası yok ki. Geçen biriyle tartışıyordum, 2 tarafında bilgisi tıkandı. Bilgili birini etiketledim diye 3 gün susturma attılar. Gereksiz mesajdan susturulma olayı 30 dakika veya 1 saatte sabitlenmeli bana kalırsa.

@kopkeliekmek kardeşim ne yapayım, ne yapmamı beklersin? Açıkçası forumun çöplüğe dönmesi umurumda değil. Forum benim işimi görüyor, şahsen buna bakarım. Siz de olaya böyle bakın, forum çöplüğe dönerse sizin kaybedecek bir şeyiniz var mı? Yok. Neden bu kadar kafaya takıyorsunuz? İşinizi görün, çıkın. Sonra tekrardan istediğiniz zaman tekrar foruma girin, vaktinizi geçirin ve çıkın. Neden bu kadar kafaya takıyorsunuz? Forum çöplüğe dönerse kaybedecek bir şeyiniz mi olacak? Bu kadar kafaya takmayın.

Hocam o zamanlar bilgisayarda bir ton sıkıntı vardı. Bir dosya bile açamıyordum. Kalkıp bir de ekran alıntısı aracını mı açayım?

Ne hikmetse TDK kurucusu moderatörlerimiz işini çok iyi ediyor sorsan. 1 haftadır konu başlıklarını Allah çarpmış bir tane düzgün Başlık yok. Yazım yanlışı duruyor baştan aşağı.

Bir de konu açtığımızda reddedilirse neden reddedildiğinin de yazılması gerek. Bana Ubisoft Crew motorfest daveti göndermiş 3 kişiyi davet edebilme hakkım vardı konu reddedilince arkadaşlarıma verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aynen ya sürekli gereksiz mesaj yani insan orada gülüyor bizde gülüyoruz sorun çözülmüş bir şey olmuştur hemen gereksiz mesajdan uyarı aldınız. Ya da noktalama işaretlerine biraz dikkat etmesek ya da unutsak direk uyarı.

Kendine müslümanlık yapmayacaksın. Umrumda değil diyorsun apaçık. Evet burada vakit geçiriyorsam düzgün bir yer olması lazım. 9 yaşında çocukların gelip boş boş konu açmadığı bir yer olması lazım. Senin umrunda değilse bana ne? İşinizi görün çıkın diyorsun dostum burada vakit geçiriyorum canım sıkıldıkça giriyorum bişeyler yazıp çıkıyorum. Kafaya falan takmıyorum sadece bazen haksızlığa uğramak can sıkıcı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…