Moderatörler neden ürkütücü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Taraf tutan ve haksız ceza atan modlardan korkuyorum, yoksa işini hakkıyla yapanlarla bir derdim yok. Ek olarak @Sylveon haklı, niye taşlıyorsunuz anlamadım.

Reelde yüzüne bakmayacağın demek biraz ağır bir itham. Kimse kimsenin kim olduğunu bilmiyor sonuçta.

Ben de zamanında ban yedim, yeni konu açtım bir gün ban yedim, tartışmada ban yedim, başka yerlerden bir sürü uyarı aldım. Ama çıkıp da moderasyona saygısızlık etmedim. Çünkü saygısızlık en kötü şeydir. Üye olunca moderasyonda sevmediğiniz hareketler oluyor ama işin arka planı farklı, bunu çok duymuşsunuzdur ama durum bu.

Taraf tutan ve haksız ceza atan modlardan korkuyorum, yoksa işini hakkıyla yapanlarla bir derdim yok. Ek olarak @Sylveon haklı, niye taşlıyorsunuz anlamadım.

Kimseyi taşlamıyoruz, sakin ol. Tartışıyoruz güzelce.

En basit örneğini vereyim. Dün 1 ay gereksiz mesaj uyarısı aldım. Rapor edince haksız olduğu anlaşıldı ve kaldırıldı. Ne bu ön yargı anlamadım.

Kanıtı olsun

Töbe töbe. Modlardan da korkuyorsanız bakkala bile gitmeyin. Şimdi bakkalcıdan bile korkar bunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…