Moderatörler neden ürkütücü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Taraf tutan ve haksız ceza atan modlardan korkuyorum, yoksa işini hakkıyla yapanlarla bir derdim yok. Ek olarak @Sylveon haklı, niye taşlıyorsunuz anlamadım.

Realde yüzüne bakmayacagimiz insanlarin sanalda kafa kesmesine alıştım.
Isinin hakkını veren, tutumlarini begendigim birkac tane var. Max ve Akil iyidir, eski yetkili Jira da iyidir. Eleştirilere açık Ibrahım de iyidir.

Ürkme sebebin bazilarinin mesajlarinda samimiyet olmadığını, tepeden baktigini düşünmen muhtemelen. Karakteri yerine tutumlarina bakmak daha doğru.

Reelde yüzüne bakmayacağın demek biraz ağır bir itham. Kimse kimsenin kim olduğunu bilmiyor sonuçta.

Ben de zamanında ban yedim, yeni konu açtım bir gün ban yedim, tartışmada ban yedim, başka yerlerden bir sürü uyarı aldım. Ama çıkıp da moderasyona saygısızlık etmedim. Çünkü saygısızlık en kötü şeydir. Üye olunca moderasyonda sevmediğiniz hareketler oluyor ama işin arka planı farklı, bunu çok duymuşsunuzdur ama durum bu.

Taraf tutan ve haksız ceza atan modlardan korkuyorum, yoksa işini hakkıyla yapanlarla bir derdim yok. Ek olarak @Sylveon haklı, niye taşlıyorsunuz anlamadım.

Kimseyi taşlamıyoruz, sakin ol. Tartışıyoruz güzelce.

En basit örneğini vereyim. Dün 1 ay gereksiz mesaj uyarısı aldım. Rapor edince haksız olduğu anlaşıldı ve kaldırıldı. Ne bu ön yargı anlamadım.
1610626260008.png

Kanıtı olsun 😉

Töbe töbe. Modlardan da korkuyorsanız bakkala bile gitmeyin. Şimdi bakkalcıdan bile korkar bunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı