Moderatörler neden ürkütücü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Moderatörlerden ürkmemek konusunda beni örnek alabilirsiniz. Bana 3 ay haksız ceza atan ve işin içinden Mikail'in umursamazlığı sayesinde yırtan ex bir mod var. Benimle yakın olanlar onun kim olduğunu biliyor :D

Bana sataştı ve en sonunda dayanamayınca ceza ile susturmaya çalıştı ve başarılı oldu. Bazen böylelerine denk gelebiliyorsunuz ama genel olarak mod ekibi iyi kişilerden oluşuyor. Ceza çok da önemli değil ama kendisini böyle konularda rezil etmeye devam edeceğim :D

Moderatörlerden ürkmemek konusunda beni örnek alabilirsiniz. Bana 3 ay haksız ceza atan ve işin içinden Mikail'in umursamazlığı sayesinde yırtan ex bir mod var. Benimle yakın olanlar onun kim olduğunu biliyor :D

Bana sataştı ve en sonunda dayanamayınca ceza ile susturmaya çalıştı ve başarılı oldu. Bazen böylelerine denk gelebiliyorsunuz ama genel olarak mod ekibi iyi kişilerden oluşuyor.
Moderatörü anlayınca seni iyi tanıdığımı anladım :)

Bana sataştı ve en sonunda dayanamayınca ceza ile susturmaya çalıştı ve başarılı oldu. Bazen böylelerine denk gelebiliyorsunuz ama genel olarak mod ekibi iyi kişilerden oluşuyor.
Hocam şimdi de ban yersiniz aman. Fotoğraftaki kişi de sizseniz size bir şey yapamazlar.

Cay içmek varken mi? 😅
Fiziksel gücü Reel'deki her şey zannetirdikten sonra çay içmek güzelmiş tunatros.

Hem belki çay içmek tanışmaya da vesile olur, ne dersin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlarını daha iyi anlamaları için.
Moderasyondaki kimsenin yanlışını anlamaya ihtiyacı yok. Arka tarafta sandığın gibi bir ortam yok. Yanlış uygulama varsa yoğunluk sırasında yapılan bir hatadır. Hata görüyorsan raporla, düzeltilsin. Olayı kişiselleştirme ihtiyacın nereden geliyor bilmiyorum ama sorunlarını çözmen gerek.

Oluyor hatalı ceza verildiğinde kaldırılıyor, sende de hatalı ceza verilip kaldırıldığı oldu. Zamanında sana bir yetkili yanlış yaptı diye her gelen yetkiliye bu gözle bakmamalısın, ön yargından kurtulman dileğiyle.
Benzer şeyleri yaşayan, forumu bırakma dercesine gelen üyeler var. Tabii bir moderatörün tüm foruma takacak hali yok.
Moderasyondaki kimsenin yanlışını anlamaya ihtiyacı yok. Arka tarafta sandığın gibi bir ortam yok. Yanlış uygulama varsa yoğunluk sırasında yapılan bir hatadır. Hata görüyorsan raporla, düzeltilsin. Olayı kişiselleştirme ihtiyacın nereden geliyor bilmiyorum ama sorunlarını çözmen gerek.
Yanlış ile bilerek hatalı yapmayı iyi ayırt etmek lazım.

Yanlış ile bilerek hatalı yapmayı iyi ayırt etmek lazım.
Geçmişte birisiyle bu şekilde olaylar yaşamış olabilirsin ya da yaşadığını düşünüyor olabilirsin ama artık şu anki tavırların biraz paranoyaklığa giriyor. Ayrıca dert edindiğin şey bir teknoloji forumuna mesaj yazıp yazamaman. Bu olay ile bir kişinin insanlığını değerlendirmen ne kadar doğru? Davranışların artık nefrete doğru ilerlemeye başladı. Kendini yıpratırsın, başka bir şey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı