Moderatörler saçmalayabiliyor

Eren T.

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Her yerde görüyorum. Adam korsan olduğunu kafam kadar yazıyla yazıyor, konu onaylanıyor. Minecraft'ı satın aldım ben, orijinal launcherin tasarımı, mod araştırıp kurma API'si olmaması yüzünden kullanmayıp başka launchera geçecektim. Korsan bile sayılmaz bu. Oyunu satın alarak desteğimi verdim sonuçta, Konu onaylanmadı. Sizce moderatörler işini düzgün yapıyor mu?

Bence hayır, üstüne alınması gerekenler alınırsa sevinirim. Bazen gerçekten saçma sapan olaylar olabiliyor.

Doğru kişi sanırım üzerine alınmış :D Mesajımı düzenlemiş baştacısın dostum. Arada bir hakaretli mesajlara da bir el atsan efsane olacak.

Son düzenleme:
Sizce moderatörler işini düzgün yapıyor mu?

Bütün günümü forumda geçirmediğim için bunlara çok takılmıyorum. Siz de takılmayın derim. Hiçbir hizmet eşsiz değil, bu forumu beğenmeyen başka bir forumda devam edebilir.

Konu açmadan önce rapor sisteminden sorabilirsiniz.

Her yerde görüyorum. Adam korsan olduğunu kafam kadar yazıyla yazıyor, konu onaylanıyor.

1695561857853.png

Bazı durumlarda onaylanabilir.

Sizce moderatörler işini düzgün yapıyor mu?
Bazen evet, bazen hayır. Tamamlanmamış rehberimi yanlışlıkla yayınladığımda silmemekte
ve GNU/Linux kategorisinin en üstünde durmasında ısrar etmişlerdi. Boşu boşuna 75 küsür kişiye rezil oldum. Olaylar silsilesinden 2-3 saat sonra anca sildiler. Rehberimi rapora kapatmışlardı hatta.

Her yerde görüyorum. Adam korsan olduğunu kafam kadar yazıyla yazıyor, konu onaylanıyor. Minecraft'ı satın aldım ben, orijinal Launcher'in tasarımı, mod araştırıp kurma API'si olmaması yüzünden kullanmayıp başka launchera geçecektim. Korsan bile sayılmaz bu. Oyunu satın alarak desteğimi verdim sonuçta, konu onaylanmadı. Sizce moderatörler işini düzgün yapıyor mu?

Bunu moderatörlere iletmenin bir yolu varsa o yoldan moderatörlerle iletişime geçip bu durumu bildirin.

Bütün günümü forumda geçirmediğim için bunlara çok takılmıyorum. Siz de takılmayın derim. Hiçbir hizmet eşsiz değil, bu forumu beğenmeyen başka bir forumda devam edebilir.

Konu açmadan önce rapor sisteminden sorabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1955610

Bazı durumlarda onaylanabilir.
İnsanımızın anlamak istemediği konulardan birisi de bu; bir hizmeti beğenmiyorsan bu bütün köprüleri yakmanı gerektirmez. Ben niye moderatörlerden rahatsız olduğum için forumu terk edeyim? Ben moderatörlerin yüzü suyu hürmetine mi forumdayım? Yetkililerin görevi forumda kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak ve forumu düzene sokmaktır. Ben gitmiyorum, onlar görevlerini düzgün yapsın.

Moderatörler işini çok kötü yapıyor.
20 dakikadır ticaret seviyem hakkında konu yazıyordum.
Hemen sildiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetkililerin görevi forumda kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak ve forumu düzene sokmaktır.

Her zaman böyle olmuyor. Şartlar değişmiyorsa başka bir foruma yönelmek durumunda kalıyorsunuz.

Ben gitmiyorum, onlar görevlerini düzgün yapsın.

Gerçekçi bir yaklaşım değil. Adamlar yıllardır aynı kurallar çerçevesinde forumu yönetiyor. Moderasyon ekibinin tutumu da aynı.

Geri
Yukarı