Çözüldü Modern Warfare 2 (2022) Goldflake hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

K-Pax

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
İki gündür aşağıda resmini paylaştığım hatayı alıyorum ve oyunu açamıyorum.

Kısaca neleri denediğimden bahsedeyim; CoD için önerilen portları modemden kaldırdım işe yaramayınca yeniden açtım, önerilen DNS adreslerini denedim, oyunu kaldırıp yeniden kurdum olmadı. Sayısız defa tara ve düzelt yaptım.

Son olarak VPN ile tek tek farklı ülkeleri denerken Ermenistan IP ile oyuna girmeyi başardım. Tabii ping o kadar yüksek ki oyuna girmem oynayabileceğim anlamına gelmedi. VPN ile giriş yapıp VPN'i kapatarak devam etmeyi deneyince yine hata alıp oyundan attı. Bu arada hesabımı arkadaşın bilgisayarından açınca oyun açılıyor.

İnternet sağlayıcım Superonline, 500 Mbps fiber kullanıyorum.

Tabiri caizse sıyırmak üzereyim. Yardımlarınıza talibim, şimdiden teşekkürler.

Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2023.04.06 - 22.11.33.56.png

Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2023.04.06 - 20.35.33.42.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
3. gün hala düzelmedi. Bu arada format attım ve her şeyi sıfırdan kurdum.

Güncelleme: Arkadaşlar format dahil her şeyi denedikten sonra Superonline teknik destek ile görüştüm. Forumda bir arkadaş statik IP alarak çözdüğünü yazmıştı, ben de statik IP satın aldım ve anında açıldı oyun. Teknik destekten arıza kaydı oluşturdum, statik IP olmadan girebilmem lazım diye. Uzun görüşmeler yaptık, hafta içi saha ekipleri de inceleyecekler. En azından statik IP ile giriş yapılıyor şimdilik.
3. gün hala düzelmedi. Bu arada format attım ve her şeyi sıfırdan kurdum.

Güncelleme: Arkadaşlar format dahil her şeyi denedikten sonra Superonline teknik destek ile görüştüm. Forumda bir arkadaş statik IP alarak çözdüğünü yazmıştı, ben de statik IP satın aldım ve anında açıldı oyun. Teknik destekten arıza kaydı oluşturdum, statik IP olmadan girebilmem lazım diye. Uzun görüşmeler yaptık, hafta içi saha ekipleri de inceleyecekler. En azından statik IP ile giriş yapılıyor şimdilik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı