[Modifiye] Desk PC Ön hazırlık

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Merhaba arkadaşlar...
Öncelikle PC Modifiye Bölümümüz bulunmadığından dolayı bu konuyu buraya açmak durumunda kaldım. Sn. @Ali Güngör @Recep Baltaş'tan eğer mümkün ise şu bölümü açmalarını rica ediyorum, daha da ısrarcı olmak adına arz ediyorum.:)

Arkadaşlar, masaya kurulu bir sistemi ne zamandır yapma hayali ve çabasındaydım. Önceki gün kurmaya karar verip alt yapısına başladım...

Öncelikle bu ön hazırlık olan konuyu açmamın asıl nedeni; sizlerden de fikir almak ve ilerde şunu şöyle yapsaydım daha iyi olurdu dememek içindir.
Tahmin edeceğiniz üzere bu tarzda bir sistemi kurmak oldukça zahmet ve zaman gerektirir. Bu bağlamda yapmışken iyi bir şey yapmak istiyorum.(y)

Sizlere de fikir versin diye; fazla detaylı olmasalar da bir kaç çizim yaptım:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

18.jpg

FormatFactory17.jpg

Benim fikrim ise istediğimiz zaman görelim yani içeride açılıp kapanabilen şık bir perde olsun. :)
Camın kenarları yaklaşık 15-20cm kuyu renkte olacak şekilde iç kısımlar ise şeffaf olacak.
Tabi cam biraz büyük olacağından kaldırıp yerine tekrar koymak biraz zahmetli olacak. Açılıp kapanması için daha kolay bir yol var mıdır bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı