[Modifiye] Desk PC Ön hazırlık

Abi klavye ve fareyi saklaman için söylediğim fikre için sinmemiş sanırım. O zaman şöyle bir şey düşünebilirsiniz. Lian Li'nin bir çözümü. Ama siz daha iyi yapabilirsiniz bunlar yapamamış klavye sığmıyor bile. Sadece kafanızda şekillensin diye atıyorum.
asdsdasdsd.png

Benim fikrim ise istediğimiz zaman görelim yani içeride açılıp kapanabilen şık bir perde olsun. :)
Perde fikrini beğendim! :ROFL: Ama bana soracak olursanız, kabloların hiçbirini göstermeyen ve duvara montajlı bir sistem çok muhteşem olurdu doğrusu... Işıklandırmalarla birlikte tam bir canavar olur. :rolleyes:

@er36po Abi öneren oldumu bilmiyorum. Hemen mesaj yazmaya giriştim. :) Masa yerine duvara gömme şekilde yapsan tablo gibi. Eve gelenlere bu modern sanat tablosunu da yeni aldım deyip uzaktan kumandayla çalıştırsan... :D Monitör, klavye-mouse tablodan uzak bir yerde olacak tabi...

Size nasıl anlatayım bilemedim. Fakat aklımdan geçen şey tam olarak şöyle. 1- masanın iç tarafında 4 adet hidrolik olacak(2 sağ ve 2 sol olmak üzere toplam 4 tane) 2-Cama hidrolikler için gerekli contalar ve delikler açılacak. 3- Bir önceki mesajlarda arkadaşın anlattığı gibi çıt çıt sistemi olacak. 4- Çıtçıt sistemine bastığınızda cam tamamen havaya kalkacak(asansör gibi)

Adsızaaa.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı