Modladığım Windows 7 sürümünü nasıl paylaşırım?

Kendi modladığım Windows 7 sürümünü insanların da kullanması için nasıl paylaşırım ISO olarak mı? Nasıl dönüştürürüm ISO'ya?
Ek not: Modlyacağım Windows 7 sürümü performansı hedefleyecek ilk iş olarak gereksiz Win programlarını kaldıracağım sizce hangi programlar kaldırılmalı?
NTLite ile ISO yapabilirsiniz. İmaj dosyalarını bulunduğu klasörü gösterin sonra üst menüden ISO yapın. Olmazsa Folder2ISO yazılımını kullanın. Hazırladığınız ISO'yu Google Drive gibi sitelere yükleyin. Bileşen kaldırma işlemi ne istediğinizle alakalı ancak çok fazla bileşen çıkarıp sunarsanız sorun yaşayanlar olabilir. Windows 7 ile ilgili hazırladığım rehber yok ancak karşılaştırma yaparak deneme yapmak isterseniz. Aşağıdaki konuya bakınız.
Farklı programlar istiyorsanız Msmg Toolkit deneyebilirsiniz. Editleme işi biraz zahmetlidir.

NTLite ile ISO yapabilirsiniz. İmaj dosyalarını bulunduğu klasörü gösterin sonra üst menüden ISO yapın. Olmazsa folder2ISO yazılımını kullanın. Hazırladığınız ISO'yu Google Drive gibi sitelere yükleyin. Bileşen kaldırma işlemi ne istediğinizle alakalı ancak çok fazla bileşen çıkarıp sunarsanız sorun yaşayanlar olabilir. Windows 7 ile ilgili hazırladığım rehber yok ancak karşılaştırma yaparak deneme yapmak isterseniz. Aşağıdaki konuya bakınız.
Farklı programlar istiyorsanız MSMG Toolkit deneyebilirsiniz. Editleme işi biraz zahmetlidir.

Windows style builder de kullanırım değil mi?

Denemedim daha önce bir şey diyemiyorum. Kullandıysanız önceden güveniyorsanız kullanabilirsiniz.

Görünüm için onu kullanıyorum zaten sorun çıkarır mı onu merak ettim teşekkürler ilginiz için.

Hocam bir de Linux terminalı tarzı bir terminal ekleyeceğim Windows 7 logosunun text halini nasıl bulurum?

Daha neyi silip silmeyeceğini ISO'ya çevirmesini bilmiyorsun neden senin editlediğin sistemi kurayım ki bilgisayarıma?

Kurma kanka kur diyen mi oldu?
Daha neyi silip silmeyeceğini ISO'ya çevirmesini bilmiyorsun neden senin editlediğin sistemi kurayım ki bilgisayarıma?

Şimdi kullandığın Windows'u Linux'u Mac'i yapanlar da bir şey bilmiyordu ama öğrendiler değil mi? Bu işletim sistemlerini niye kuruyorsun? Amacım herkesin kullanması değil eğlencesine yapıyorum forumda paylaşırım deneyen dener. Sen kullanma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı