Modlu Cyberpunk 2077'den iki görüntü

Oyun muazzam gözüküyor dün bitirdim ekran kartım yetiyor ama fazla FPS istediğim için RTX OverDrive açmadım oynarken hiç böyle bi manzarayla ben karşılaşmadım sadece bu 2'si sayesinde mi böyle manzaralar elde ediyorsunuz? Yoksa modlar sayesinde mi?
Merhaba teşekkürler en son attığım mod listemi bayağı güncellendim ondan sonra bu şekilde görüntüler ortaya çıktı :)

IMG_20231004_103817.jpg

Bu modsuz bir görüntü, tek bir fark var o da telefon ile çekilmesi.

Az önce böyle bir görüntü aldım çok hoşuma gitti DLDSR ile 1620p çözünürlükte çektim ama 40 fps civarındaydı :)

Eki Görüntüle 2084626
Rdr 2 ve cyberpunk malesef ki benim sistemimi aşar durumda ve grafikleri en dibe alıp çamur gibi oynanmayı da haketmiyorlar artık ekran kartımı değiştirdiğimde hakkını dibine kadar vericem 😄.

Güzel duruyor cidden ellerinize sağlık @Zbyrtmr

RTX 3060 ile path tracing aktif şekilde oynayabiliyorum 60 FPS'de AMD Frame Gen modu kullanarak bana yetiyor 1080P'de :)

Ayrıca madem şehir manzaraları istediniz bu görüntülerimi de atayım o halde. Bunlarda tamamen farklı bir mod listesi vardı söylemem gerekirse:
Eki Görüntüle 2084066Eki Görüntüle 2084067Eki Görüntüle 2084070
Eki Görüntüle 2084072
Eki Görüntüle 2084074

Bende aynı ekran kartını kullanıyorum acaba grafik ayarlarında RTX'i ne kadar açıyorsun.

Bende aynı ekran kartını kullanıyorum acaba grafik ayarlarında RTX'i ne kadar açıyorsun.
Path Tracing açıyorum direkt ve AMD Frame Generation sağolsun aşağıda gördüğün gibi 60 fps alabiliyorum:
FPS Değerlerim - CP2077.png

Yeni konular

Geri
Yukarı