Mojave 10.14.6 kurulum sonrası "unsupported CPU" hatası

xsherlock

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Kurulumu yaptım.
Clover üzerinden Mojave kurulu dosyaya girip install da yaptım.
Son resette:
Unsupported CPU.
Unsupported PCH yazısı geliyor. Resimde görüldüğü gibi.
Bu aşamada bu hata normal mi?
Ne yapabilirim?

MSI GE60 2O3 - i7 4700MQ - HD 4600 Graphics - GT 750M - 16 GB DDR3 RAM.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-10-20 at 19.53.49.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-20 at 19.53.49.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 31
Teşekkürler, bu sorun çözüldü. Ancak ses için gerekli düzenlemeyi yapıp reset attığımda voodoo kext'de takılı kalıyor. Block kext'den bu kext'i block yapıp başlattığımda ise NTFS volume name, version 3.1'da takılı kalıyor. Safe mode ile acilis yapabiliyorum ama o zaman da Mount Partition'a giris yapamiyorum Clover'dan.
Teşekkürler, bu sorun çözüldü. Ancak ses için gerekli düzenlemeyi yapıp reset attığımda voodoo kext'de takılı kalıyor. Block kext'den bu kext'i block yapıp başlattığımda ise NTFS volume name, version 3.1'da takılı kalıyor. Safe mode ile acilis yapabiliyorum ama o zaman da Mount Partition'a giris yapamiyorum Clover'dan.
Ekledigim resim standart acma islemi yapinca ortaya cikiyor. Bu kext'i block yapip giris yapinca da NTFS'de takiliyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    328,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Unsupported CPU hatasını Config Intel laptop Config'ini seçerek çözdüm. Sonra Mojave'yi açıp VooDooHDADevice'ı USB'den alıp EFI/Other'a koplayaladım. Reset attığımda görseldeki hata ile karşılaşıyorum. Safe mode ile açabiliyorum Mojave'yi. Ama Mount Partition yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı