Mojave kurulumu sonrası USB 2.0 portlarından biri çalışmıyor

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba.

3.5 saatlik uğraştan sonra bilgisayara macOS Mojave kurabildim, şansım var ki zaten çoğu şey yamalanmış ama şöyle enteresan bir sorun var.
-Benim bilgisayarımda 2 USB 2.0, 1 tane de 3.0 var. USB 3.0 çalışıyor, 2.0'ın sadece bir tanesi çalışıyor. Böyle enteresan bir durum var. Bu kalan USB nasıl aktif edebilirim?

Onu nasıl yapaca :D config.plist dosyayısı OpenCore tarafında açılmış bir şekilde SS göndersem olur mu ?
Intel Core i3 4005u 1.7 GHz.
4 GB RAM
HD 4400.
efi bölümü ise bunu kullandım
Merhaba.

Hackintool programında şöyle bir göz attım bazı şeyler yanlış yapılmış kamera USB olarak tanınmış aynı şekilde trochpad de çalışmıyor zaten izleme üçkenine baktığım zaman sürücüsü bile görünmüyor.
@@tristessehivernale

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-04-19 08.06.05.png
    Ekran Resmi 2021-04-19 08.06.05.png
    586,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Tamamdır bir deneyim.
Xhci-unsupported.kext ile dener misin? Denerken Config dosyanada işlemeyi unutma.

Ne yazık ki deneyemedim sistem açılmadı please to go pacnic. Apple diye bir yerde kaldı gene buradaki edindiğim EFI dosyası benim PC tam uyuşmadığı için başka bir yerden EFI edindim oda sistemi açmadı.
Tekrardan merhaba.

Eski EFI dosyasını kullanarak sistemi açtım sonra githup sayfasıdna indirdiğim .kext uznantılı dosyayı kext klasörüne atıp sizin yaptığınız rehberden programı indirp kext camfiğ dosyasına işledim ama neyazık ki çalışamdo OpenCore'dan kernel bölümü kontrol etiğimde kext orada görünüyor ama hacktintool programında gözükmüyor
Başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı