Monitör Ayağı Nereden Alınır?

Daha fazla  
Merhaba. Monitörümün ayağı yok ve ona ayaklık almak istiyorum. Ancak nereden alacağım bulamadım. Sizce nereden almalıyım? Bu arada monitörüm 22 inç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorunu nasıl çözdünüz? Ben de LG M2262D Monitörüme ayaklık arıyorum da. :(
Aliexpress'de monitörünüze uygun bir ayaklık buldum.
Eğer buradan almak istemezseniz LG'ye e-posta atabilirsiniz, görürlerse size belli bir ücret karşılığında gönderebilirler.

Aliexpress'de monitörünüze uygun bir ayaklık buldum.
Eğer buradan almak istemezseniz LG'ye e-posta atabilirsiniz, görürlerse size belli bir ücret karşılığında gönderebilirler.
Hocam bu ürün stokta yok fakat. Sipariş etsem edeceğim de. Çok zor durumdayım. Stokta yok hiçbir ürün. Bulsam hemen alacağım. Bu arada LG'ye e posta atsam yardımcı olurlar mı ?

Hocam bu ürün stokta yok fakat. Sipariş etsem edeceğim de. Çok zor durumdayım. Stokta yok hiçbir ürün. Bulsam hemen alacağım. Bu arada LG'ye e posta atsam yardımcı olurlar mı ?
Onu bilemem hocam. Yine de şansınızı denemenizi öneririm.
Ya da @Silinen üye hocamın dediği gibi 3D printerla idarelik bir ayak bastırabilirsiniz.

Biraz garip gelebilir ama 3D printer ile halledebilirsiniz idareten.
Hocam o da çok zor olur yapması. Bende de 3D Printer da yok maalesef. :(
Onu bilemem hocam. Yine de şansınızı denemenizi öneririm.
Ya da @Silinen üye hocamın dediği gibi 3D printerla idarelik bir ayak bastırabilirsiniz.
Hocam yarın LG Yetkili Servisine gitmeye karar verdim. Halbuki internette olmalıydı ayaklık. Başka markanın ayaklıkları hiç mi uymaz buna?

Hocam o da çok zor olur yapması. Bende de 3D Printer da yok maalesef. :(

Hocam yarın LG Yetkili Servisine gitmeye karar verdim. Halbuki internette olmalıydı ayaklık. Başka markanın ayaklıkları hiç mi uymaz buna?
Web üzerinden tasarımı attığınızda yapıp gönderen yerler var bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı