Monitör çözünürlüğü düştü

Tolga1231

Hectopat
Daha fazla  
Bir şeyler yaptım ve sonucunda çözünürlüğüm değişti ve geri alamıyorum. Ekran büyüdü, aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartım yerine Microsoft temel görüntü bağdaştırıcıları yazıyor ve eski çözünürüme geri alamıyorum.

Buradan indirebilirsin fakat ekran kartının tam modelini bilmen gerek. Modelini PC'nin göstermemesi normal çünkü sürücüsü yüklü değil. Kasanın kapağını açarak ekran kartının üstünde yazan modeli öğrenin ve DDU ile eski sürücüyü sildikten sonra Windows 8 için olan uygun sürücüyü indirin. Windows 10 sürücüsü yok fakat Windows 10'da nasıl çalıştırılacağı için aşağıdaki konuda yapacaklarınız yazıyor.

Buradan indirebilirsin fakat ekran kartının tam modelini bilmen gerek. Modelini PC'nin göstermemesi normal çünkü sürücüsü yüklü değil. Kasanın kapağını açarak ekran kartının üstünde yazan modeli öğrenin ve DDU ile eski sürücüyü sildikten sonra Windows 8 için olan uygun sürücüyü indirin. Windows 10 sürücüsü yok fakat Windows 10'da nasıl çalıştırılacağı için aşağıdaki konuda yapacaklarınız yazıyor.

Dostum ben tam olarak anlamadım, sırayla anlatır mısın ne yapacağımı?

Dostum nasıl yapacağım yardımcı olur musun? Dediğim gibi, pek bir şey bilmiyorum bilgisayarlarla ilgili.

Windows 8'e geçiş yapma şansınız varsa, sürücüleri kurabileceğiniz Windows 8'e geçiş yapacaksınız.
Fakat bilgisayarınızı sıfırlamayı bilmiyorsanız size detaylı bir şekilde bilgisayarınızı sıfırlamayı anlatan bir video linki göndereceğim.

Arkadaşım senin ekran kartın Windows 10 işletim sistemini desteklemiyor. Ya Windows 8 kuracaksın ya da Windows 10 istiyorsan aşağıdaki konuda söylenenleri yapacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı