Monitör dahil 25 bin TL sistem toplama

3600MHz'den 3200e döndüm tekrardan ben. 3600MHz olan RAM'ler CL18 imiş 3200MHz CL16 RAM ile aslında çok farkı yok o paraya değmez.

Bende öyle düşünmüştüm. Bir de kasa zaten havalandırma konusunda başarılı sıvı soğutmalarında arıza çıkarma ihtimali yüksek olduğu için gereksiz bence

Sence bu sisteme hava soğutma mı alayım yoksa sistemin içindeki sıvı soğutmalar daha mı iyi olur.

Güzel ve kaliteli bir hava soğutma yeter aslında.

Fakat bütçenizi 1500 TL’ye kadar esnetebilirseniz tabii ki sıvı soğutma daha düzenli bir kasa içi görünümü sunar ve sıcaklıklar daha stabil olur:

Güzel ve kaliteli bir hava soğutma yeter aslında.

Fakat bütçenizi 1500 TL’ye kadar esnetebilirseniz tabii ki sıvı soğutma daha düzenli bir kasa içi görünümü sunar ve sıcaklıklar daha stabil olur:

GIGABYTE 27 G27F 144Hz 1ms 2xHDMI DP 2xUSB IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör| ITOPYA.COM

LG 23.8 24GN600-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör| ITOPYA.COM

https://www.hepsiburada.com/dell-s2...rxoX9xPBlHhV6cQp2coaAnjEEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

sence hangi monitörü alayım reis farklı önerin var ise bakarım ona da

Bu üçü arasından LG'yi seçerdim. 27 inç 1080p çözünürlükte güzel bir görüntü sunmuyor bana göre, pikselleşme oluyor. 1080p için limit 25 inç olmalı diye düşünüyorum. Eğer Gigabyte'ta karar kılacaksanız da aynı fiyata Amazon'da var, oradan alırsanız ölü piksel çıkması durumunda iade konusu daha rahat olur:

Ayrıca şu monitöre de bakabilirsiniz, oldukça düşük input lag değerleri olan bir model.

Bu üçü arasından LG'yi seçerdim. 27 inç 1080p çözünürlükte güzel bir görüntü sunmuyor bana göre, pikselleşme oluyor. 1080p için limit 25 inç olmalı diye düşünüyorum. Eğer Gigabyte'ta karar kılacaksanız da aynı fiyata Amazon'da var, oradan alırsanız ölü piksel çıkması durumunda iade konusu daha rahat olur:

Ayrıca şu monitöre de bakabilirsiniz, oldukça düşük input lag değerleri olan bir model.

Önceki monitörüm msi idi bu sefer LG de karar kıldım dostum yardımların için teşekkür ederim

Önceki monitörüm msi idi bu sefer LG de karar kıldım dostum yardımların için teşekkür ederim
Henüz almadıysanız G24F öneririm. sRGB renk gamı LG'den daha geniş ve haraketli nesnelerde LG'den bir tık daha iyi performans gösteriyor. Kontrast oranı daha iyi, 165 Hz avantajı da var. Dilerseniz Overclock ile 180 Hz'e kadar çıkarabilirsiniz.

Sistemi şimdi alıyordum ssd stok bitmiş başka ssd var o da fiyatı 24 kusüre getirdi nasıl bir şansım var anlamadım sjsjs stok gelir mi sence
@deMarc son anda ssd stok bitmesi ve mevcut kalan ssd ile fiyat epey bir yükseldi. Sence bunu alsam nasıl olur.
Sistemi şimdi alıyordum ssd stok bitmiş başka ssd var o da fiyatı 24 kusüre getirdi nasıl bir şansım var anlamadım sjsjs stok gelir mi sence
@deMarc son anda ssd stok bitmesi ve mevcut kalan ssd ile fiyat epey bir yükseldi. Sence bunu alsam nasıl olur.
Stok gelmiş içime su serpildi şu an

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı