Monitör Dahil, I5 9600K ve GTX 1070 TI Sistem Toplama

Gümrük vergisi ve kargoyu fiyata dahil ediyorsun değil mi? :) Zotac modeli blower, geç. Evga da stokta yok.
Evet gümrüğü hesaplayarak düşünüyorum ve evga vardı ama uyarı aldığım için dün yazamadım ve fiyatı 499 dolardı dün bunu konuşmuş olsak siparişi verirdim ama şuan stokta yok geldiğinde inşallah fiyatı artmaz . O zaman evgayı bekliyorum doğru mudur ?

Evet 1070 ti da ilk baktığımda 430 dolardı kalmamıştı şuan 515 dolara çıkmış fiyatı maalesef sanırım ondan da vazgeçmek zorunda kalacağım. Bir de ilk yazdığında arka plaka olması sebebiyle demiştin arka plakanın avantajını söyleyebilir misin ?
Stokların oturmasını bekleyin, stokta kart kalmayınca fiyat artıyor sonra tekrar düşüyor. O kart tekrardan 429$'a düşecektir.

Kasanız Mid Tower kasalar arasında en geniş olanlar modellerden biri, bazı anakartların VRM soğutucuları kasa iç hacminin darlığından ötürü çarpışabiliyor radyatör ve fanların içeri montaj edilmesinden ötürü. Ama sizin kasanın üst panelde bulunan fan yuvalarından sonra hatırı sayılır bir boşluğu var, içerisine alamayacağı anakart - radyatör ikilisi neredeyse yok gibi :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı