Monitör iade konusunda en rahat firma hangisi?

Birde mağazadan direkt gidip elden alırsak tüm testleri gerçekleştirmeye izin veriyorlar mı ghosting, ışık sızması ve ölü piksel gibi? Bazı Vatanların sorun çıkarttığını duymuştum test gerçekleşirken yanlarında bulunmana izin vermiyorlarmış.

MSI sıkıntılı diye biliyorum.

İnternetten aldığın her ürünü 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkın var.

Böyle yazmayın bence, insanlar gaza geliyor. :) İlk monitörümü aldım VG24VQ'du. FreeSync Flickering sorunu yaşadım ve 2. elden sattım. Sonra Amazondan başka bir monitör aldım memnun kalmayın onu kolayca iade etmiştim. Tek bildigim ve sorun çıkarmayan yer var. Amazon.

Böyle yazmayın bence, insanlar gaza geliyor. :) İlk monitörümü aldım VG24VQ'du. FreeSync Flickering sorunu yaşadım ve 2. elden sattım. Sonra Amazondan başka bir monitör aldım memnun kalmayın onu kolayca iade etmiştim. Tek bildigim ve sorun çıkarmayan yer var. Amazon.
Şu ana kadar 3 üründe denedim, 3'ünde de tek telefon görüşmesiyle iade ettim. Zorluk çıkartırsa tehdit et THH'ye şikayet ederim diye. Yemezlerse git şikayet et. Senin hakkın bu.

Şu ana kadar 3 üründe denedim, 3'ünde de tek telefon görüşmesiyle iade ettim. Zorluk çıkartırsa tehdit et THH'ye şikayet ederim diye. Yemezlerse git şikayet et. Senin hakkın bu.

Alışveriş yaptıgınız yer neresiydi bilmiyorum. THH şikayet ederim diye tehtid edince, buyrun gidin edin diyorlar. Çünkü süreç 6 ay sonra sonuçlanıyor. Yani senin paranı dolara çevirip kar edecekler. 6 ay sonra dolar yükseldigi için sana paranı iade ederlerken senin parandan kar edip sana daha az para geri vermiş olacaklar. Bence sen şanslıymışsın. Bazı frimalar işi yokuşa sürüyor. 6 ay sonra hakkını alabiliyorsun anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı