Monitör mendiva bez ile silinir mi?

544148

Centipat

Monitör bu bez ile silinr mi A101 şok BİM gibi marketlerden monitörüm ve bilgisayarımı temizlemek için malzemeler arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Kanka alıyorsun normal ıslak mendil veya bez siliyorsun.
Çok zor bir şey değil bir monitör silmek bu kadar zor olmamalı, çok istiyorsan kolonyalı bez ile sil.
Attarafı monitör siliyon kanka uzaya monitörü fırlatmıyorsun.

Televizyon ile birlikte değişik bir sprey ve bez vermişlerdi onunla siliyorum ama bazen üşenip ıslak mendille siliyorum hiç fark yok neyle silersen sil gözlük bezi bile olabilir.

Kanka alıyorsun normal ıslak mendil veya bez siliyorsun.
Çok zor bir şey değil bir monitör silmek bu kadar zor olmamalı, çok istiyorsan kolonyalı bez ile sil.
Attarafı monitör siliyon kanka uzaya monitörü fırlatmıyorsun.

Benim monitör biraz pahalıda ekrana panele zarar vermesin diye.

Islak mendilde çok değişik kimyasallar olabiliyor. Nemli gözlük bezi veya selpak da olabilir. Selpak markası daha az hav birakiyor.

Bununla silinirse hemen gidip satın alacağım.

Benim monitör biraz pahalıda ekrana panele zarar vermesin diye.

Bununla silinirse hemen gidip satın alacağım.
Önemli olan nokta flat kablo konnektörlerine iletken sıvı kaçmaması. Köpük temizleyiciler dielektriktir onun için. Bileşimini yazmamış A101. Önemli olan uzun vadedeki etkisi. Yoksa bir kaç defalık ben de kullandım gözlük bezi monitör için, bir şey olmadı.

Önemli olan nokta flat kablo konnektörlerine iletken sıvı kaçmaması. Köpük temizleyiciler dielektriktir onun için. Bileşimini yazmamış a101. önemli olan uzun vadedeki etkisi. Yoksa birkaç defalık ben de kullandım gözlük bezi monitör için, bir şey olmadı.

O zaman satın alıyorum ve monitörün tozunu alıyorum?

Benim önerim eczaneden alinan saf suyla az nemlendirilmiş mikrofiber bez. Hem hesaplı hem garantili. Ucuz gözlük mendilleri de içindeki bilsen bile yazmayabiliyor bazen. Bilinmeyen bir kimyasal ile yapısı kullanım kılavuzunda belirtilmemiş bir monitör yüzeyinin etkileşiminin sonuçlarını da ancak deneyerek öğrenebilirsiniz. Onun için bütün elektronik kılavuzları da nemli veya kuru bez demesi boşuna değildir. Sorumluluk almamış olurlar

Benim önerim eczaneden alinan saf suyla az nemlendirilmiş mikrofiber bez. Hem hesaplı hem garantili. Ucuz gözlük mendilleri de içindeki bilsen bile yazmayabiliyor bazen. Bilinmeyen bir kimyasal ile yapısı kullanım kılavuzunda belirtilmemiş bir monitör yüzeyinin etkileşiminin sonuçlarını da ancak deneyerek öğrenebilirsiniz. Onun için bütün elektronik kılavuzları da nemli veya kuru bez demesi boşuna değildir. Sorumluluk almamış olurlar.

Nasıl bir şey satın almam gerekiyor eczaneden fotoğrafı varsa atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı