Monitör temizleme için öneri ürünler

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba... Yeni bir monitör aldım. Ekran bayağı kirlendi. Temizlemek için hem uygun hem de kaliteli bir ürün almak istiyorum. Ürünler arasında monitör tipine göre farklılıklar var mıdır? Monitör temizliği nasıl olmalı? Bu gibi sorulara cevap verecek arkadaşlarımız varsa çok sevinirim. Yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler...

Köpük sıkanlardan herhangi biri işinizi görür bence zaten aşağı yukarı aynı formül oluyorlar. Benimkinin markası Clear Line'mış fakat bulamadım aynısını. Köpüğü sıkıp mikrofiber bezle siliyorsunuz zaten cillop gibi oluyor ardından.

Arkadaşlar merhaba... Yeni bir monitör aldım. Ekran bayağı kirlendi. Temizlemek için hem uygun hem de kaliteli bir ürün almak istiyorum. Ürünler arasında monitör tipine göre farklılıklar var mıdır? Monitör temizliği nasıl olmalı? Bu gibi sorulara cevap verecek arkadaşlarımız varsa çok sevinirim. Yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler...

Hocam "mikrofiber bez" işinizi yeterince görür. Fazla nemli bırakmadan, güzelce sıkarak temizleyin.

Önerdiğiniz bir temizleme ürünü/sıvısı vesaire var mıdır? Clear Line markasının birkaç yıl önce bir ürününü kullanıyordum ama pek memnun kalmadım açıkçası... Lekeleri pek almadı benim led ekranda...

Geri
Yukarı