Monitörde Beyaz Çizgi Var

297689

Hectopat
Makaleler
1
Son bir haftadır gözüme çarpıyor. Ekranı temizlemediğim için olduğunu düşündüm fakat temizlikten dolayı olmadığını anladım.

F6984FB6-AE46-4511-8B3F-F97C5093538D.jpeg

@Silinen üye @NightWist, iki farklı HDMI kablosuyla denedik. İkisinde de aynı sorun oldu. Sorun sanırım monitörde. En uygun zamanda garantiye başvuracağız. Para iadesi yaparlar mı? Başka modele bakmak istiyorum.
Evdeki eski monitörde denediniz mi? Para iadesi olabilir diye düşünüyorum ama bu konuda pek bir deneyimim yok.

Evdeki eski monitörde denediniz mi? Para iadesi olabilir diye düşünüyorum ama bu konuda pek bir deneyimim yok.
Birazdan deneyeceğiz.
@Silinen üye, eski monitörde denedik. Tertemiz görüntü verdi. Ekran kartında sorun olmamasına çok sevindim. En kısa zamanda monitörü Vatan’a götüreceğiz. Para iadesi alıp daha iyi bir monitör almayı düşünüyoruz. Yardımın için teşekkürler.

Son düzenleme:
Birazdan deneyeceğiz.
@Silinen üye, eski monitörde denedik. Tertemiz görüntü verdi. Ekran kartında sorun olmamasına çok sevindim. En kısa zamanda monitörü Vatan’a götüreceğiz. Para iadesi alıp daha iyi bir monitör almayı düşünüyoruz. Yardımın için teşekkürler.
Önemli değil; ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim. ✌🏿

Birebir aynı çizgi ekranın sol altında benim monitörümde de oluştu. (7. yaşındaki BenQ Zowie XL2411). Tam başlat menüsü hizasında olduğu için pek göze batmıyor. Yapacak bir şey yok 😕

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı