Monitörde karıncalanma

-Jwol-

Hectopat
Herkese selamlar.

Aile bireyimden biri Fenerbahçe maçını izlerken monitöre yumruk attı ve bir anda ekran gitti. Sonra ise o birey PC'nin fisini çekti. Birkaç saat sonra durumu fark edip fişi taktım ve sistemi açtım. Sistem de karincalanmalar vardı. Aynı zamanda yatay çizgiler bir gelip kaybolup yine geliyordu. Temassizlik yok kontrol ettim.

Sıkıntı sizce monitörde mi yoksa ekran kartında mi? Böyle sorunlar genellikle ekran kartı arizalandigi için çıkıyor diye biliyorum ama bir yandan monitöre sertce hamle yapılmış karar veremedim açıkçası. Sizce sorun neden kaynaklidir?

Yaptırılır neden yaptırılması modelini söyleyebilir misin monitörün.

Monitörü 9 yıl önce almıştım. Monitör bu

Başka monitör denedim sıkıntı olmadı sıkıntı benim monitörde imiş. Tamir ettirmeye gerek yok galiba şu an mining işine adım attım 1 aya yeni monitör almayı düşünüyorum.

Monitörü 9 yıl önce almıştım. Monitör bu.

Başka monitör denedim sıkıntı olmadı sıkıntı benim monitörde imiş. Tamir ettirmeye gerek yok galiba şu an mining işine adım attım 1 aya yeni monitör almayı düşünüyorum.

Yedek parçası var ise yaparlar.
Monitörü 9 yıl önce almıştım. Monitör bu

Mining işine 1650 ile girilir mi,?

Yeni konular

Geri
Yukarı