Monitörde "no signal" yazıyor

ÖmerÖzdemirrr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar düne kadar monitör çalışıyordu. Sonra babam gecenin 3 4 saatlerinde oyun oynarken bilgisayarının fişini çekti, haklı da. Sonra ben bir şey olmaz dedim. Sabah uyandığımda PC'yi açtım, açıldı. Kulaklık, klavye, mikrofon, her şey calışıyor. Monitör de çalısıyor ama "no signal" diyor. Sonra kendini uyku moduna aliyor normal bir şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu arada mouse, fanlar, klavye, kulaklık her şey calisiyor niye böyle oldu ya babam oyun oynarken fişi cekti bunu yapınca olur mu dersiniz?

Onların çalışır sistem bozulsa bile bunu yaparsanız %85 ihtimalle çözülür olmadı ekran kartını söküp silgi ile silersiniz onu da bu arada garantisi var mı bilgisayarın.
Bu arada bende de böyle oldu YouTube'dan izledim düzelttim ve bu yöntem çoğunlukla çalışıyor.

Onların çalışır sistem bozulsa bile bunu yaparsanız %85 ihtimalle çözülür olmadı ekran kartını söküp silgi ile silersiniz onu da bu arada garantisi var mı bilgi
Hayır hocam parça parça biriktirdim ama birçok parçanın garantisi vardır
Onların çalışır sistem bozulsa bile bunu yaparsanız %85 ihtimalle çözülür olmadı ekran kartını söküp silgi ile silersiniz onu da bu arada garantisi var mı bilgisayarın.
Bu arada bende de böyle oldu YouTube'dan izledim düzelttim ve bu yöntem çoğunlukla çalışıyor.
Sana herhangi bir yerden ulaşsam olurmu

Hayır hocam parça parça biriktirdim ama birçok parçanın garantisi vardır.

Tamam deneyin eğer kasanın üzerinde garanti etiketi yoksa bir şey olmaz zaten RAM'in altını silgi ile silin üretici anlamaz silgi ile sildiğinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı