Monitördeki leke tam olarak nedir?

Stay High

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu tam olarak nedir? Kullanıma vs engel değil ama monitörü kapattığımda bariz bir şekilde belli oluyor.
Daha 3 gün önce aldım, dün kargodan geldi kurduktan sonra gece fark ettim.
Uzun kullanımda bir sıkıntı yaratır mı?

Dosya Ekleri

• 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 59
  • 1 (2).jpg
    1 (2).jpg
    48 KB · Görüntüleme: 51
  • 1 (3).jpg
    1 (3).jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun teknik servis ile ne alakası var? Gördüğüm kadarı ile monitör kapalı. Direkt kozmetik olarak kusurlu. Aldığınız yere düzgün bir şekilde anlatmanız gerek. Flash ile çektiğiniz için hiçbir şey anlaşılmıyor. Büyük ihtimal panel arızası olduğunu sanmışlardır ama resimlerde ekrana koli bandı çekilmiş gibi değişik bir görüntü var. Daha net resim atarsanız, sağlıklı yorum yapabiliriz. Bence kusurlu ürün gönderdikleri için para iadesi talep edin.

Bunun teknik servis ile ne alakası var? Gördüğüm kadarı ile monitör kapalı. Direkt kozmetik olarak kusurlu. Aldığınız yere düzgün bir şekilde anlatmanız gerek. Flash ile çektiğiniz için hiçbir şey anlaşılmıyor. Büyük ihtimal panel arızası olduğunu sanmışlardır ama resimlerde ekrana koli bandı çekilmiş gibi değişik bir görüntü var. Daha net resim atarsanız, sağlıklı yorum yapabiliriz. Bence kusurlu ürün gönderdikleri için para iadesi talep edin.

HB üzerinden aldım sadece sorunumu dile getirdim onlara herhangi bir video veya fotoğraf göndermedim. Daha net nasıl atabilirim bilmiyorum ışığı o şekilde tutmadan görünmüyor :(
O lekenin olduğu yerde etiket yapıştırılıydı satın aldığım yerin yorumlarında bir kişide daha gördüm bu yorumu.

8 EKİM PERŞEMBE günü Mücahit A. tarafından yapılan yorum yapılan yorum

Yeni konular

Geri
Yukarı